x-kom hosting

Problem W Podkręcaniu

danielmaxer
utworzono
utworzono

Gdy podkręce mojego procka intel pentium 4 2.8ghzna płycie głownej pc parnter 845EAS4 Series

na chipsecie 845e z szyny 133mhz na 147mhz chodzi dobrze ale jak już na 148mhz to zaczyna sie dzwięk ciąć a jak już na 149 to w kompie pokazuje sie jakis bląd jak chce włączyć muze (po prostu jak by nie było karty dzwiekowej)(mam zintegrowane avance 97) dodam że jak miałem procka 1.8ghz było podobnie

Prosze pomóżcie co jest nie tak???

nokia
komentarz
komentarz

A zmieniasz napięcie?

  • 2 tygodnie później...
danielmaxer
komentarz
komentarz

nie

ale mam takie coś napisane w instrukcji płyty głównej ....a na płycie głównej takie przełączniki też mam (one są od zmieniania napięcia ????)

a oto link do tego co jest w instrukcj mojej płyty głównej dotyczącej napięc

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...5882737b1b.html

chmielu1986
komentarz
komentarz

to daj tucke wieksze napiecie na rdzeniu.. bo moze pradu brakuje dlatego komp glupieje.. i lepiej zawczasu poszukaj zworki do resetowania biosu :) bo jak krecisz, to napewno nie raz z niej skorzystasz :D a w momecie jak kompCi niewystartuje, i zaczniesz panikowac to zachinynie znajdziesz :P

a co do zwiekszania napiecia..u Ciebie zmienia sie napieci zworkami a nie w biosie:) poprostu przestaw odpowiednio zworki :)

danielmaxer
komentarz
komentarz

wielkie dzięki jeszcze dzis spróbuje zmienić napięciezmieniłem na 1.550 i nic nie dało.....

webber
komentarz
komentarz

O ile dobrze pamiętam, zwiększając FSB zwiększasz też częstotliwości dodatkowych kart rozszerzeń (oraz zintegrowanych, np. dźwiękowej lub sieciowej), a powyżej pewnych wartości system może przestać je wykrywać.

danielmaxer
komentarz
komentarz

a gdybym miał odzielna karte dżwiękową t oteż tak będzie czy nie??

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.