x-kom hosting

Pomoc w dobraniu hostingu.

hendel7
utworzono
utworzono

Na wstępie napiszę że jestem kompletnie zielony w tym temacie, więc proszę wybaczyć ewentualne błędy. Prowadzę kanał na youtube, mam około 7000 widzów, i właśnie dla nich chcę stworzyć stronę internetową. Strona będzie typowo informacyjna. Regularnie będę umieszczał informacje o moich filmach i innych rzeczach. Dodatkowo będę chciał podpiąć forum. Domenę mam już wykupioną, teraz potrzebuję jeszcze hostingu. Najważniejszy dla mnie jest dostęp do plików za pomocą serwera ftp. Stronę będę tworzył za pomocą programu który potem wrzuca pliki na serwer ftp strony. Nie mam pojęcia jak jest z transferem oraz miejscem na "dysku". Ciężko mi też oszacować przybliżoną ilość wejść. Ale mój kanał prężnie się rozwija i podejrzewam że ze stroną będzie podobnie. Oczywiście dobrze gdyby cena nie była zaporowa, z racji tego że nie wiem jak to się wszystko rozwinie. Dlatego przydało by się coś z możliwością zwiększenia pakietu.

4pc
komentarz
komentarz

Zacznij od konta za 44 zeta/rok od Hekko. Jeśli zauważszy, że to dla ciebie zbyt mało to przejdziesz na większy serwer.

Oni mają dobre parametry, stabilne konta i niższe ceny. Chyba niczego więcej nie potrzebujecie, prawda?

  • 4 tygodnie później...
sorcerer
komentarz
komentarz

Nie mam pojęcia jak jest z transferem oraz miejscem na "dysku". Ciężko mi też oszacować przybliżoną ilość wejść.

 

Możesz wziąć jakieś konto bez limitów transferu i pojemności to nie będziesz miał problemu. W takich hostingach masz tylko ograniczenie w obciążeniu procka. Tu masz niezły pakiecik http://www.group5.pl/hosting-premium.html

  • 2 tygodnie później...
4pc
komentarz
komentarz

Po co mu wcikasz takie bzdety? Nie istnieją konta bez limitów. Jeśli strona obciąża serwer to tak czy siak wyleci - nawet jeśli wykorzystuje bardzo mało transferu. Gadanie o hostingu bez limitów to tani marketing.

  • 2 miesiące później...
lator82
komentarz
komentarz (edytowane)

no to też zależy z tym transferem, bo niektóre firmy mają bardziej wydajne serwery i nie zablokują tak szybko. dla hendel7 polecam http://webd.pl - tani hosting, mają opcję "przechodzenia" między pakietami w razie, gdyby widzów jeszcze przybyło;)

Edytowane przez lator82
sloniukm
komentarz
komentarz

Osobiście polecam konto w linuxpl. Bez awaryjne, niedrogie, szeroki wachlarz proponowanych usług.

4pc
komentarz
komentarz

lator - ale co jest szokującego w przechodzeniu pomiędzy kontami? Każdy właściciel pozwoli przejść na wyższy pakiet bo to dla niego dodatkowa kasa. Nikt nie będzie co miesiąc dopłacał za dodatkowy transfer - jest to kompletnie nieopłacalne. To już lepiej przejść na inny hosting.

  • 1 miesiąc później...
numero
komentarz
komentarz

Dobry i nie zawodny hosting jest na ProHost , dobry wybór. Bo cena jest adekwatna do ceny . Warto zerknąć

  • 3 tygodnie później...
Medok
komentarz
komentarz

Warto zerknąć na nową ofertę http://o12.pl Maja konta bez limitu potwierzchni dyskowej i limitu transferu. Wszystkie serwery są w Polsce, co gwarantuje szybkość i stabilnoć połączeń, co w przypadku częstego korzystania z ftp też ma znaczenie. Ceny przystępne i często mają jakieś promocje.

  • 2 tygodnie później...
kezar
komentarz
komentarz

Z hostingiem jak z dziewczyną, każdy ma swój gust.

 

Niemniej z czystym sercem mogę polecić firmy Hekko oraz Kei.pl

 

Sceptycznie podchodzę do home oraz az.pl, nie wiem czemu, ale ich hostingi kompletnie do mnie nie przemawiają

4pc
komentarz
komentarz

Kezar - te marki, które wymieniasz są ok. Sprawdzałem, korzystałem.

o12 i prohost są drogie. Zarówno hosting i jak i domeny. Czy dają coś więcej niż inne firmy, które mają kilka razy niższe ceny?

  • 4 tygodnie później...
hosting www
komentarz
komentarz (edytowane)

Kezar - te marki, które wymieniasz są ok. Sprawdzałem, korzystałem.
o12 i prohost są drogie. Zarówno hosting i jak i domeny. Czy dają coś więcej niż inne firmy, które mają kilka razy niższe ceny?

Czy stówa rocznie za konto hostingowe to jest doprawdy drogo ? Zakładając że w tej cenie dostępność usług jest prawdziwie >99.5%, mamy możliwość odzyskania danych z w miarę świeżej kopii zapasowej, a pomoc techniczna jest dostępna przynajmniej przez 2 kanały kontatowe.

Hosting w Polsce jest naprawdę tani i dobrej jakości, zwłaszcza u znanych i dość popularnych firm.
Popatrz na cennik usług firm IT, operatorów — których nie sposób znaleźć w serwisach webmasterskich — gdzie 1GB konto może kosztować i 500zł rocznie, a w np. branżowych serwisach wizytówkowych jakich wciąż przybywa, przedłużenie domeny .PL jest droższe niż bezpośrednio w NASK.
Nieświadome, małe firmy i pojedyncze osoby z DG bez rozeznania i nawet podstawowej wiedzy są łupione bez pardonu :facepalm:

Edytowane przez hosting www
  • 2 tygodnie później...
Stuptik
komentarz
komentarz

Przejrzyj tę ofertę: http://idhosting.pl/

Być może skusi Cię fajna cena :)

  • 4 tygodnie później...
4pc
komentarz
komentarz

Każdy płaci tyle ile uważa - jeśli mogę mieć w hekko i domenę i hosting taniej mając pewność po wielu latach współpracy że wszystko będzie ok, to normalnie z tego korzystam. Nie mam zamiaru przepłacać, tym bardziej kiedy mam już lata doświadczenia przy takiej współpracy.

  • 1 rok później...
GRAWEROWANIE
komentarz
komentarz

nazwa.pl pierwszy rok bardzo tanio, potem ciut drożej  :cisza:

  • 4 tygodnie później...
4pc
komentarz
komentarz

Ciut drożej, a poza tym pod względem jakości sama usługa nie powala, co nie?

Zresztą miałem już tam serwer - drogo, a z jakością tak sobie.

  • 1 miesiąc później...
XPX_pl
komentarz
komentarz

Akurat wybierajac nasz hoasting to nie masz się czego obawiać w kwesti cen czy szybkosci obsługi,działania,bo wszystko jest na wysokim poziomie. Zresztą warto przekonać się o tym samemu.

  • 2 tygodnie później...
4pc
komentarz
komentarz

Ale trochę mało to obiektywne - co innego gdyby napisał to user działający na forum od lat.

Albo może pokażcie kilka serwisów, które na tym działają. Nie pytam bo chcę się przenieść - od lat siedzę na tej samej usłudze.

  • 1 miesiąc później...
Morelka
komentarz
komentarz
Ogólnie jak dotąd żadna stronka jaką postawiłem na Firehost nie działała źle, wszystkie działały jak powinny, bez problemów, szybko, solidnie.
Ale oczywiście radzę odpalić na samym wstępie testowanie usługi. To na tej podstawie zrealizujecie swoje cele.
XPX_pl
komentarz
komentarz

Okej,w takim razie zapraszamy na stronę gdzie wszystko dokładnie wyjaśnimy. Co jest w tym nieobiektywnego? Wszystkie szczegóły są do poczytania oraz ustalenia.

  • 3 tygodnie później...
4pc
komentarz
komentarz

Hmmm... no kiedy właściciel chwali swój serwer to chyba jest mało obiektywny, prawda?

Niech się wypowie ktoś, kto faktycznie z waszego serwera korzysta bo tak kompletnie nic z tych wpisów nie wynika.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.