x-kom hosting

Brak wykrytego adaptera sieciowego w systemie multiboot XP i Vista

klarnetbass
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam

Niniejszym mym problemem jest że po zainstalowaniu drugiego systemu operacyjnego (Windows Vista) chciałem połączyć go z internetem. Zdziwiłem się gdy Windows nie wykrywał żadnych śieic mimo faktu że miałem podłączony kabel sieciowy z tyłu. Po szybkim przejrzeniu w menadżerze urządzeń znalezłem że nie mam żadnego adaptera sieciowego mimo że w XP wykywa adapter sieciowy płyty głównej. Jakies porady co może być problemem i jak to naprawić ? Jeśli potrzeba jeszcze jakiś informacji to z chęcią je udziele. Dziękuje z przeczytanie.

Roberto1998
komentarz
komentarz

Moze niema sterownikow do karty siecoowej?

klarnetbass
komentarz
komentarz

Moze niema sterownikow do karty siecoowej?

Też tak myślałem problem w tym że używam karty sieciowej z plyty głównej i nie mam płyty ze sterownikami już do niej.  A Windows Vista nie pomaga mi też które urządzenie to może być ponieważ nie wykrywa żadnego urządzenia siesiowego.

klarnetbass
komentarz
komentarz

Sprawa rozwiązana

Sterowniki rzeczywiście były problemem.  Za pomocą darmowego programu HWiNFO32 znalazłęm informacje dotyczące płyty głównej i ściągnąłem potrzebne sterowniki ze strony producenta.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.