x-kom hosting

"No signal detected" po wybudzeniu z uśpienia

czerwonoczarny
utworzono
utworzono

Dzisiaj kupiłem nowy monitor IIyama ProLite E2278HD. Wszystko jest ok, do czasu kiedy daję system w stan uśpienia (Windows 7) albo wstrzymania (Ubuntu). Kiedy chcę ze stanu uśpienia/wstrzymania znów wrócić do pracy (przyciskiem Enter) to wyświetla się napis na czarnym tle "No signal detected!". Dyski twarde pracują, cały komputer śmiga, ale nie widać obrazu na monitorze. 

Co ciekawe (przykład Windowsa 7), kiedy wyłączyłem całkowicie komputer przyciskiem na obudowie i włączyłem po kilku sekundach ponownie od nowa (system Windows od nowa się ładował) to uruchomiło się od stanu uśpienia, a nie od nowa.

Co może być nie tak?

arkadiusz97
komentarz
komentarz

Miałeś sterowniki dołączone do monitora i czy je zainstalowałeś ?

czerwonoczarny
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie było dołączonej płyty ze sterownikami do tego monitora. 

 

Znalazłem sterowniki na stronie producenta do tego modelu, zainstalowałem przez Manager Urządzeń, ale problem nadal występuje :(

Edytowane przez czerwonoczarny
Grot
komentarz
komentarz

Masz możliwość sprawdzenia tego na innej karcie graficznej (choćby zintegrowanej)?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.