x-kom hosting

Tablet do szkoły ok. 1000zł

kuba9588
utworzono
utworzono

Witam, chciałbym nabyć tablet (+etui) w cenie około 1000 zł (700-1300).
Będzie mi on potrzebny do zajęć związanych typowo ze szkołą. Szczególnie do intensywnego (kilka kart na raz, youtube) przeglądania internetu i czytania PDFów o dużej wadze (100 - 200 Mb), bardzo mi zależy by podczas tych czynności się nie zacinał.
Następnie chciałbym by bateria trzymała możliwie najdłużej oraz by tablet ten był całkiem wytrzymały, pod względem mechanicznym (będzie sporo podróżował). Do tego było by bardzo miło gdyby przekątna ekranu wynosiła ok. 10 cali oraz zależałoby mi, by posiadał aparat, którym będę mógł robić możliwe do odczytu zdjęcia notatek i podręczników. Sporadycznie obejrzę na nim jakiś film, czy pogram w proste gierki (na nudnych lekcjach, jednak są to bardzo nieistotne potrzeby, z których bez problemu zrezygnuję). Ogólnie teraz pójdę do ostatniej klasy LO i za rok wyląduje na studiach, gdzie również chciałbym z powodzeniem z niego korzystać.

I tutaj pojawiają się moje pytania:
Czy możliwe jest nabycie sprzętu spełniające moje oczekiwania w takiej cenie? Jak tak to jaki? Co polecacie?

Youki
komentarz
komentarz

Nowy czy używany ? :)

kuba9588
komentarz
komentarz

Nowy czy używany ? :)

Nowy

Sadysta
komentarz
komentarz

W tej cenie brałbym Samsung Galaxy Tab 2

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Kulą u nogi tego Asusa jest mała ilość pamięci ram .Toż to mój Sony Xperia ma 2 GB ramu na pokładzie .Proponował bym zakupić na raty coś takiego http://allegro.pl/nowy-samsung-n8000-galaxy-note-10-1-3g-16gb-i3367059554.html bo jak otworzysz kilka kart to 1 GB pamięci szybko zniknie i będziesz czuł mulenie

Edytowane przez dizingof
kuba9588
komentarz
komentarz

Kulą u nogi tego Asusa jest mała ilość pamięci ram .Toż to mój Sony Xperia ma 2 GB ramu na pokładzie .Proponował bym zakupić na raty coś takiego http://allegro.pl/nowy-samsung-n8000-galaxy-note-10-1-3g-16gb-i3367059554.html bo jak otworzysz kilka kart to 1 GB pamięci szybko zniknie i będziesz czuł mulenie

hmm, niecałe 2 tysiące to trochę sporo. Niestety opcja na raty odpada bo nie mam stałego dochodu, a miesięczne wydatki w następnym roku będę miał całkiem spore. Zobaczę jakie będzie z pieniędzmi w sierpniu, bo w tym miesiącu planuje zakup. Nie ukrywam, że z chęcią kupiłbym coś naprawdę porządnego, by przez kilka następnych lat z powodzeniem tego sprzętu używać.


Wow, ta ONDA wydaje się naprawdę mocnym sprzętem w tej cenie, tylko mam małe obiekcję czy te całkiem mocne (niestety trochę się cofnąłem, jeśli chodzi o postęp technologiczny i niezbyt umiem ocenić co jest dobre a co słabe np: oceniając procesor patrzę tylko na taktowanie, opuszczając model itd. ponieważ nie wiele mi mówią) podzespoły, nie są powsadzane kosztem gorszego wykonania.

Youki
komentarz
komentarz

Tą Ondę akurat ludzie chwalą, niż krytykują za spasowanie elementów oraz ich jakość.

Generalnie mówiąc konfiguracja tego tabletu nastawiona jest bardziej pod gry.

Gość
komentarz
komentarz

Wydaj raz a dobrze kasę bo na 1 GB ramu to naprawdę szkoda 

xerex
komentarz
komentarz

Tani i bardzo dobry tablet akurat do szkoły to Navroad Nexo 3G o ile chodzi o coś z 3G.Szybki procesor i dobra pamięc.

xord
komentarz
komentarz

Asus Nexus 7 za 999zł . plus : czterordzeniowiec w swietnej cenie , wydajność , wysokiej jakości ekran , dobra bateria , android 4.1 a minusem brak złącza microSD

Sothan
komentarz
komentarz

Nexus 7, tylko i wyłącznie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.