x-kom hosting

Czy można znaleźć źródło zdjęcia?

xmadziaxmx
utworzono
utworzono

Witam. 

Mam pytanko, ostatnio znalazłam w sieci kilka zdjęć które zostały przerobione przez administratora strony na którą trafiłam. Zależy mi na tym, żeby trafić na stronę z której pierwotnie pochodzą te zdjęcia. Czy jest możliwość, żeby dotrzeć do pierwotnego źródła tych zdjęć, czy można to jakoś odczytać z informacji o zdjęciu? Bardzo dziękuję za pomoc i przepraszam jeśli umieściłam post w złym dziale, nie umiem się tu odnaleźć.

Rosen
komentarz
komentarz

Nie wiem czy o to dokładnie Ci chodziło, ale w google jest funkcja "wyszukaj obrazem". 

miciugo
komentarz
komentarz

Sprawdź tu; http://tineye.com/

Gość
komentarz
komentarz

jeżeli obrazek/zdjęcie jest linkowane z innej strony to tak,
a jeżeli jest skopiowany ten plik(zdjęcie) i wklejony na inna stronę to lipa ;p

xmadziaxmx
komentarz
komentarz

Własnie problem w tym, że ja znam stronę z której pochodzi to przerobione/ otagowane zdjęcie a zależy mi na znalezieniu tego zdjęcia w pierwotnej wersji, a jeszcze bardziej strony z której to nieprzerobione zdjęcie zostało zostało pobrane. Nie da się nic z tym zrobić?

  • 3 tygodnie później...
Ownelek.
komentarz
komentarz

Możesz spróbować kliknąć na grafikę i wybrać opcję "Kopius adres URL obrazka". Następnie ten adres wklej w google i naciśnij enter. Po wyszukaniu, pod spodem będzie opcja "spróbuj wyszukiwania obrazem" być może trafisz na oryginał. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.