x-kom hosting

Nagrywarka taśmowa - problem

Ceplusplus
utworzono
utworzono

Witam. Poniżej w sygnaturce mam zawarte parametry mojego komputera. W ostatnim czasie zepsuła mi się nagrywarka (podczas... formata), więc w trybie awaryjnym postanowiłem wziąć tą ze starego komputera. Łączenia są taśmowe, na szczęście w zasilaczu była jeszcze opcja podłączenia ze starym wejściem (cztery, że tak powiem, piny), ale do płyty głównej nie mam już jak tego podłączyć. Zamiast pięciocentymetrowego taśmowego wejścia, jest na płycie dostępne zaledwie centymetrowe (zapewne jakoś się to nazywa). Teraz pytanie: co mam zrobić? Jest jakaś wtyczka, która połączyłaby dawne wejście taśmowe z tym nowym, centymetrowym? Pozdrawiam, bardzo proszę o szybką odpowiedź.

Youki
komentarz
komentarz

Zapewne chodzi Ci o przejściówke ATA>SATA jednak ich działanie pozostawia wiele do życzenia. :)

  • Dobra wypowiedź 1
Ceplusplus
komentarz
komentarz

W porządku. Więc chyba tylko ta opcja mi pozostała. A dlaczego pozostawia wiele do życzenia? Jest jakaś polecana wtyczka (jedna z wielu załóżmy), która działa akurat dobrze i poprawnie? Jestem zmuszony kupić jakąś jak najszybciej, bo aktualnie mam cały komputer na sprzedaż, a nie jestem w stanie zrobić formata bez nagrywarki.

Youki
komentarz
komentarz

Możesz kupić pierwsza lepsza. Raczej formata uda Ci się zrobić.
Po prostu na dłuższymy czas jest to bardzo problematyczne rozwiązanie. :)

  • Dobra wypowiedź 1
Ceplusplus
komentarz
komentarz

W porządku. Więc czy w takim wypadku nie byłoby lepszym rozwiązaniem kupno nowej nagrywarki SATA? Mógłbyś polecić jakąś w przyzwoitej cenie? Stanąłem przed dylematem :D.

Youki
komentarz
komentarz

Przykładowo LG GH24NS95 kupisz za 65 zł + KW

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.