x-kom hosting

Jak zamontować napęd cd

Degonss
utworzono
utworzono

siema dziś kupiłem nowy komputer dostalem go ale nie ma w nim napędu CD no tego gdzie sie wklada płyty i teraz moje pytanie czy moge ze starego kompa dać ten napęd? jeżeli tak to gdzie go zamontowac i jak w obudowie brutus 310 ? licze na szybko odpowiedz

djmakus
komentarz
komentarz

podaj model płyty głównej w nowym kompie i model napędu

Degonss
komentarz
komentarz

MSI 61M -P20

modle to raczej typ ATA

Gość
komentarz
komentarz

ta płyta główna nie obsługuje szerokich taśm ATA

Degonss
komentarz
komentarz

to trzeba SATA? jak tak to co bys mógł polecić jakies coś najtansze co mzoe być

Gość
komentarz
komentarz

akurat napęd nie ma zbytnio znaczenia jeżeli chodzi o wydajność, musisz mieć tylko szczęście żeby długo posłużył ;)

Degonss
komentarz
komentarz

dlatego sie pytam jaki kupic najtanszy

Gość
komentarz
komentarz

upatrz sobie na allegro i wpisz nazwę modelu w google, dopisz "opinie" lub "problem" - który może się kiedyś pojawić u ciebie ;p
przykład

dworek
komentarz
komentarz

upatrz sobie na allegro i wpisz nazwę modelu w google, dopisz "opinie" lub "problem"

 

E tam , też mi porada. 

 

Ja mogę zaproponować np. LG http://www.skapiec.pl/site/cat/3/comp/5479458 Obsługuje m-disk co może być zaletą. 

Degonss
komentarz
komentarz

takie pytanko czy idzie sprawdzic gdzies czy jest zainstalowany windows na tym nowym komputerze?

Gość
komentarz
komentarz

lol, to ja proponuje TO

dworek
komentarz
komentarz (edytowane)
lol, to ja proponuje

 

Nie lol , tylko chyba nie rozumiesz idei forum . Od tego jest dział napędy , że jak się ktoś pyta to dostaje propozycje , a nie poszukaj sobie sam . Napęd wybrałem nie ad hoc , tylko jest to ciekawy model z mocniejszym laserem co przekłada się na dobra korekcje , dobry zapis  jak i jest szansa , że sprzęt będzie trwalszy.

 

 

 

takie pytanko czy idzie sprawdzic gdzies czy jest zainstalowany windows na tym nowym komputerze?

 

Czy idzie , trochę dziwne pytanie, jak masz system to jest on na dysku i po prawidłowym podpięciu powinien startować. Trochę dziwne , że sam nie posiadasz wiedzy o swoim zakupie. 

Gość
komentarz
komentarz

tak, tylko wiem ze na sata ale czy to ma byc rw+/rw- dvd czy blue to nieviem ;p
dlatego niech pokaże mniej więcej a resztę się doradzi ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.