x-kom hosting

Windows 7 Wpisywanie nazwy użytkownika. Brak wyświetlenia userów

skazany2008
utworzono
utworzono

Witam

Piszę bo mam problem. Chodzi oto że coś się z piepszyło u mnie na kompie z logowaniem. Chodzi oto że Do tej pory podczas logowania systemy wyświetlały się małe ikonki z nazwami kont. Jedno konto było moje zabezpieczone hasłem. a drugie wspólne bez hasła.
dziś rano po włączeniu komputera pojawiło się jedno konto "moje" a pod nim napis przełącz użytkownika. Gdy kliknąłem w ten napis to owszem wyszło moje konto a obok niego drugie konto niestety wymaga wpisania nazwy konta i hasła. Chce aby było tak jak przedtem ze można było wybrać konto użytkownika. zdjęcie prezentuje problem.


5562165500_1373565214.jpg   7827587600_1373565214.jpg
 

ps; Nie piszcie o sprawdzeniu funkcji ''control userpaswwords2 itp" bo próbowałem, próbowałem wszystkich opcji jakie znam i były w necie. (a laikiem komputerowym nie jestem, znam sie na nich powyżej średniego stopnia), niestety z tym problemem rady se nie moge dać więc proszę o pomoc. tutaj iny gościu opisuje ten sam problem co mój: http://forum.pcformat.pl/Windows-7-Przymusowe-wpisywanie-nazwy-uzytkownika-t

Mateusz 935
komentarz
komentarz (edytowane)

Dla pewności naciśnij klawisz Windows + R wpisz control userpasswords2 i sprawdź czy nie masz zaznaczonej opcji 

 

Aby używać tego komputera, użytkownik musi wprowadzić nazwę użytkownika i hasło. 

 

Pokaż co masz w kluczu rejestru   

 

"HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System"

Edytowane przez Mateusz 935
skazany2008
komentarz
komentarz

Dla pewności naciśnij klawisz Windows + R wpisz control userpasswords2 i sprawdź czy nie masz zaznaczonej opcji 

 

Aby używać tego komputera, użytkownik musi wprowadzić nazwę użytkownika i hasło. 

 

Pokaż co masz w kluczu rejestru   

 

"HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System"

 

juz reinstalowałem system na xp. zamykam temat

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.