x-kom hosting

Arnova 10C G3 Problem z internetem

snikers1997
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, mam tableta "Arnova 10C G3" już dłuższy czas wszystko było elegancko. Przez jakiś czas go nie używałem dziś go włączam i chcem się połączyć z internetem ale niestety wyskoczył mi błąd: Błąd z kartą SD kliknij aby sformatować i też to zrobiłem sformatowałem go i teraz nie mam głosu, a dalej to samo wyskakuje i nie ma internetu.

Pomoże mi ktoś z tym żebym mógł się polączyć sie z tym internetem i odzyskał głos?;-)

Z góry wielkie dziękuje;-)

Edytowane przez snikers1997

Youki
komentarz
komentarz

Wyciągnij kartę microSD. Sprawdź czy pomogło. Sprawdź w ustawieniach dźwięku czy wszystko jest dobrze ustawione. Wepnij i odepnij jakies słuchawki do złącza miniJack

snikers1997
komentarz
komentarz

Nic nie daje z wyciągnięciem karty już ją przedmuchiwałem i nic. A  z głosem to tam zobacze później posiedze w ustawieniach, ale teraz najbardziej mnie interesuje ten internet.

Youki
komentarz
komentarz

Ale nie przedmuchuj tylko całkiem ja wyciągnij (jeśli się da) i sprawdź jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.

Jeśli nie masz na tablecie jakiś cennych danych to możesz wykonać hard reset.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.