x-kom hosting

Szukam sterownika do rozwiązania problemu z DirectX

Ad10am
utworzono
utworzono

Witam !

 

Mam problem : sformatowałem komputer , zacząłem instalować wszystkie programy jak i gry , z którymi właśnie mam problem ...

Do otworzenia i grania w topowe gry typu ' World of tanks ' czy tez ' Call of Duty ' jest potrzebny DirectX . Po sformatowaniu wszystkie sterowniki i tego typu pliki , jak to po formacie się usunęły , przez co nie działa pobrany przeze mnie DirectX ... Przy włączaniu gier wyświetlają mi się ' alerty ' tego typu : ' Application has failed to start because DirectX hardware acceleration is not available or is turned off  ' . Mój komputer to Dell Gx280 , tylko że władowane do niego zostało maksymalne jak na WINDOWS XP  3 gb RAM . Proszę o pomoc i z góry dziękuję .

Langusz
komentarz
komentarz

Najzwyczajniej w świecie pobierz najnowszego Directa i zaktualizuj sterowniki karty graficznej

Ad10am
komentarz
komentarz

Dałbyś jakiś sensowny link na Dirceta ?

Ad10am
komentarz
komentarz

Dziękuje  ;D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.