x-kom hosting

Pozycjonowanie bloga

zielony007
utworzono
utworzono

Witam, chciałbym się dowiedzieć jak można wypozycjonować bloga o tematyce "opisach na gg, historiach, cytatach..." napisałem ok 600 postów lecz zainteresowanie jest małe, nie wiem czy ludzie nie wchodzą czy po prostu jestem daleko w wyszukiwarkach. Mam fanpack na fb, klikam google + . Co jeszcze proponujecie? :)

Langusz
komentarz
komentarz

SEO i program Adder

  • Dobra wypowiedź 1
zielony007
komentarz
komentarz

A coś taniego/darmowego ? Bo nie chce wydawać 400 zł żeby wypromować

Langusz
komentarz
komentarz

Bogate treści, wymiana linkami. Słowa kluczowe, gdzie tylko sie da. Dokładne opisy filmików i zdjęć - roboty wyszukiwarek, nie są w stanie rozpoznać co przedstawiają multimedia na stronie.

  • Dobra wypowiedź 1
rokko
komentarz
komentarz
SEO i program Adder

 

Skończcie już z tym spamem, na każdym kroku, na każym forum wciskacie Addera. W sieci są niezależne opinie na jego temat dodam że bardzo krytyczne. Przeczytać, udoskonalić program i wtedy na nowo wyjść z kampanią promocyjną, a nie w kółko promujecie tandetę.
 

Bo nie chce wydawać 400 zł żeby wypromować

Promocja firmy/strony w sieci kosztuje. Jeśli nic nie chcesz wydać nic nie zrobisz, nic wielkiego nie osiagniesz. Zroibć promocje na własny rachunek możesz - a wtedy zobaczysz ile to kosztuje czasu, pracy i kasy.
 

Bogate treści

 

Tak, musisz czymś zainteresować użytkowników, przyciągnąć ich uwagę. Nie mówię tutaj wyłącznie o wypasionych unikalnych treściach.
 

wymiana linkami

 

W dobie Pingwina 2.0 faktycznie to "super" okazja do otrzymania kary za nienaturalne linki, do tego jeszcze cross-linking. Jeśli już wymieniać się to z głową i nie iść na ilość tylko na jakość.
 

Słowa kluczowe, gdzie tylko sie da

 

Najprostszy sposób do otrzymania kary za przeoptymalizowanie serwisu.
 

Dokładne opisy filmików i zdjęć - roboty wyszukiwarek, nie są w stanie rozpoznać co przedstawiają multimedia na stronie.

 

Wow, to ci dopiero nowinka. Panie Langusz, Google już od dawna potrafi rozpoznać tematykę filmu, gdyby tak nie było, nie dałoby się efektywnie pozycjonować podstron serwisów z samymi filmami w wyszukiwarce.

  • Dobra wypowiedź 1
zielony007
komentarz
komentarz

Dziękuje, na pewno coś wykombinuje :)

mrBeer
komentarz
komentarz

Pobuszuj na blogach innych osób i się poudzielaj w dyskusji. Zazwyczaj da się w profilu zostawić link do bloga :) 

  • 2 miesiące później...
Zydar
komentarz
komentarz

Zacznij od dodawania strony do katalogów stron, sensownego komentowania innych blogów (chociaż z tym nie przesadzaj, napisz również do kilku bloggerów o współprace i dodanie do obserowwanych.

 

Przyznam że tematyke masz ciężką, takich stron jest wyjątkowo dużo, strony z opisami są tworzone masowo pod marne zaplecza pozycjonerskie więc konkurencja bardzo duża.

  • 5 miesięcy później...
majmetro
komentarz
komentarz

Ostatnio zgred o tym pisał. Bloga się nie pozycjonuje!

lolek112
komentarz
komentarz

majmetro - nie pozycjonuje, ale ruch należy jakoś wyrobić, a bez jakiegokolwiek marketingu nie ma na to szans :)
Do wyrobienia tego ruchu należy się udzielać na różnego rodzaju blogach i forach o podobnej tematyce i zostawić tam swój link.

  • 3 tygodnie później...
edugrafia
komentarz
komentarz

Przede wszystkim treść i dobre tytuły wpisów. Jeśli jest to ten blog co masz w stopce to marne szanse na pozycje...brak wartościowej treści we wpisach.

Poczytaj sobie poradnik : http://www.blog.edugrafia.pl/jak-tanio-i-skutecznie-pozycjonowac-strone/

  • 2 tygodnie później...
margo903
komentarz
komentarz

Jeśli mam być szczera to wychodzę z założenia,że jesli moja strona ma zaistnieć w internecie to oddaje ją w ręce specjalistów. Zdecydowałam się,aby moją stronę pozycjonowała oraz optymalizowała firma Panet,która zajmuje się marketingiem internetowym od dłuższego czasu i teraz widzę,że to był dobry wybór.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.