x-kom hosting

Problem z Programem MSI AfterBurnerem

BenQ711
utworzono
utworzono (edytowane)

Siemka mam takie pytanie. Ogólnie mam problem z programem MSI AfterBurner jest to program do podkręcania kart graficznych ale również też do nagrywania gier. I mam taki problem z tym programem ,że gdy wezmę ustawię stereo mix i w odtwarzaniu odcisze mikrofon to np : Programem Fraps moge normalnie nagrywać słychać dzwięki z gry i mikrofonu ale gdy MSI AfterBurnerem próbuje w ten sposób nagrywać filmik to mój głos nie wiem dlaczego słychać go jak Robot dosłownie i nie wiem co może być przyczyną. Bo niestety Frapsme nie nagram takiej gry jak Call of Duty MW2 bo fraps strasznie dużo procesora bierze a MSI AfterBurnerem normalnie mogę bez ścin. Nie dawno poza tym miałem formata i przed formatem miał pobrany ten program normalnie wszystko działało dzwięk był dobry i nie wiem dlaczego teraz po formacie jest taki dzwięk jak Robot. Jeśli ktoś wie co się stało to niech odpisze na moje pytanie.

 

PS : Testowałem nagrywanie innej gry tym samym sposobem i tym programem MSI AfterBurnem i jakoś dzwięk był normalnie dobry tylko w Call of duty Modern Warfare 2 tak jest ,że słychać dzwięk jak robot dlaczego ?

VexeViR
komentarz
komentarz

Sprawdź  czy w sekcji "Przechwytywanie wideo" masz ustawiony Typ źródła dźwięku na Automatyczny.

 

 

 

1zwzw4h.jpg

Jeśli to nie pomoże to nie pozostaje mi nic innego jak polecić Ci program  Mirillis Action! Jest o 40% wydajniejszy od MSI.

BenQ711
komentarz
komentarz

Mirillis action nie jest na mój system.

VexeViR
komentarz
komentarz

Używasz XP?

BenQ711
komentarz
komentarz

Tak . Ale to jest dziwne ,że tylko jak nagrywam Cod : MW2 to tak jest ,że pierdzi mikro i słychać jak robot a jak nagrywam inne gry tym programem to odrazu normalnie ^^

VexeViR
komentarz
komentarz

Na potrzeby Twojego problemu pobrałem MSI i odpaliłem MW2 I nie miałem problemów. Więc moim zdaniem jest coś kopnięte z sterownikami od audio w XP.

BenQ711
komentarz
komentarz

Ale zawsze miałem te same sterowniki mam do audio najnowsze więc nie wiem co jest.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.