x-kom hosting

Który tablet wybrać - Kiano PRO 10 Dual vs Prestigio MultiPad 10.1 :)

Mati1997
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam - pytanie takie jak w temacie , ktory tablet bardziej polecilibyscie - Kiano PRO 10 dual czy Prestigio MultiPad 10.1 Ultimate?? Bardzo proszę o jak najszybszą odpowiedź :)

Edytowane przez Mati1997

Youki
komentarz
komentarz

Do czego będzie Ci służyć tablet oraz ile masz do wydania ? 

Mati1997
komentarz
komentarz

Tablet mam zamiar wziąć u operatora za przedłużenie umowy (dokładnie to moja mama :p ) :) co do użytkowania to standardowo - internet , aplikacje (gry) oraz gg . To tak podstawowo :)

Youki
komentarz
komentarz

Generalnie dużych różnić nie ma pomiędzy tymi tabletami, jednak skłaniałbym się ku Kiano.
Pamiętaj tylko albo na początku sprawdzić czy na stronie producenta nie są dostępne aktualizacje firmware. :)

Mati1997
komentarz
komentarz

''Pamiętaj tylko albo na początku sprawdzić czy na stronie producenta nie są dostępne aktualizacje firmware.  :)'' - chodzi Ci o to , aby wybrać ten z nowszym systemem...?? :)

Youki
komentarz
komentarz

Nie. Chodzi mi o to, ze jak juz dostaniesz laptopa to sprawdził w nim jaki masz system oraz sama wersje oprogramowania a następnie zobaczył czy na stronie producenta są dostępne nowsze wersje.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.