x-kom hosting

Windows Vista Theme

airdamien23
utworzono
utworzono

Chciałbym sobie stuningować system operacyjny Windows XP Professionall Service Pack 2.0 głównie chodzi mi o motym najnowszy i bezpeczny żeby mi systemu nie zwalił Visty zamieniajajacy stary motyw XP na Viste.

Ikonki w Mój Komputerze też chciałbym sobie wymienić te z Visty czy da się zainstalować to wszystko bezpiecznie ??? Proszę o pomoc :) z góry dziękuje :)

webber
komentarz
komentarz

Vista Transformation Pack zmienia cały wygląd, od ekranu bootowania po dźwięki, ale na Twoim miejscu zastanowiłbym się, czy jest sens zajomwać dodatkowy ram dla paru bajerów, które po kilku dniach się znudzą ;)

airdamien23
komentarz
komentarz

chodzi mi o skin (motyw) :)

webber
komentarz
komentarz

Tzn chodzi Ci o sam theme, i nic poza tym? Jeśli tak, to tutaj jest coś takiego:

http://www.themexp.org/preview.php?mid=169...Aero%20v1%20rhp

Zresztą jest ich sporo na tego typu stronkach. A jeśli nie to miałeś na myśli, to już zupełnie nie rozumiem :P

Konsurk
komentarz
komentarz

Te wszystkie paczki mieszają w rejestrze,pózniej nie którzy mają problem z systemem.

Lipton
komentarz
komentarz

najlepiej Windows Blinds a potem do ikonek programi i Glaa2sk

Kurzun
komentarz
komentarz

Najlepiej zainstalować Vistę. Ewentualnie VTP.

kuzia
komentarz
komentarz

ja ekranu startowego nie polecam zmieniać bo sam zmieniałem i było tak że włączam kompa ładuje mi sie już a jak sie załadował to czarny ekran sie pojawił i koniec.

jak chcesz to zmień sobie pasek startu i ikonki i jest git nic sie nie zepsuje.

ja nie wiem jak to dokładnie zrobiłem ale zainstalowałem chyba "style XP" ściągnąłem paski startu wrzuciłem do "style XP" i odinstalowałem program i mam teraz sporo pasków startu jak wejdę "pulpit, prawy przycisk i tam można zmienić na klasyczny lub standard" a ja tam mam 8 innych jeszcze pasków. ^_^^_^^_^^_^

i co najważniejsze nie muli kompa ^_^^_^

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.