x-kom hosting

Czy pójdzie mi Windows Vista ?

BenQ711
utworzono
utworzono

Witam mam pytanie czy pójdzie mi Windows Vista Home Premium ?

Parametry Komputera :

 

Procesor : Intel(R) Core(TM) 2 Duo E4400 2.0 GHz  [dwurdzienowy]

Pąmieć ram : 2x2gb ram [razem 4gb]

Płyta główna : ASUSTek Computer INC. [Model : P5PL2-E]

Karta Graficzna : GeForce 210 1GB DDR3

Zasilacz : Feel ModeCom ATX - 350W

 

PS : NIe piszcie o Windowsie 7 bo nie chcę go instalować. Poza tym moja płyta główna jest kompatibilna z Windowsem Vista więc chyba lepiej.

Sadysta
komentarz
komentarz

Pójdzie bez problemu.

BenQ711
komentarz
komentarz

Ale konkretnie czy będą działały dobrze gry i czy będę mógł nagrywać ?

arkadiusz97
komentarz
komentarz

Pójdą tylko mało wymagające gry. A to że jest napisane, że płyta jest kompatybilna z Vistą nic nie znaczy, to chwyt marketingowy.

  • Dobra wypowiedź 1
BenQ711
komentarz
komentarz

A czym będę miał więcej fpsów na Windowsie Viscie z Directem 11 niż na Windowsie XP z directem 9

Zayfi
komentarz
komentarz
to że jest napisane, że płyta jest kompatybilna z Vistą nic nie znaczy, to chwyt marketingowy.

 

I co jeszcze powiesz? Są sterowniki do tej płyty na viste i można taki system instalować.

BenQ711
komentarz
komentarz

A czym będę miał więcej fpsów na Windowsie Viscie z Directem 11 niż na Windowsie XP z directem 9

A z tym powie mi ktoś czy będzie lepiej ?

offmyself
komentarz
komentarz

Panie Zayfi, to, że są sterowniki do Visty nie oznacza, że nie będą one działały na win7.

 

A czym będę miał więcej fpsów na Windowsie Viscie z Directem 11 niż na Windowsie XP z directem 9

Nie, ta pseduo grafika ma tragiczną wydajność.

FaKeShit
komentarz
komentarz

Radzę ci zainstalować XP  niż tą Viste...

  • Dobra wypowiedź 1
Gość
komentarz
komentarz

Miałem Vistę w wersji Vista Ultimate i większego syfu nie widziałem .Windows 7 to po prostu naprawiona wersja tego chorego systemu vista .Dlatego 48% ma teraz windows 7 a 39 % XP .Vista ze swą wspaniałością (na siłę wpychana do kompów tak jak teraz 8)mają po całe 4% udziału w rynku .Problemem w przypadku gier jest to że ,,microsyf" na siłę eliminuje XP z rynku i gry przestały wychodzić na niego .Tak że jak chcesz grać to musisz mieć vista

  • 3 tygodnie później...
Igorrodz
komentarz
komentarz (edytowane)

@Autorze tematu

Zainsaluj sobie Windows 8.1 - informacje, uzyskane z sieci (w tym od moich kolegów z forun Benchmark) wskazują, że system ten daje zdecydowanego kopa w wydajności, szczególnie na słabszych i starszych konfiguracjach. Dodam jeszcze, że w wersji preview jest on darmowy do bodajże stycznia 2014 roku - http://windows.microsoft.com/en-us/windows-8/preview-download

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.