x-kom hosting

Jak włączyć bluetooth w laptopie?

karolina92
utworzono
utworzono

Nie da się u mnie wejść w "ustawienia bluetooth" ani "bluetooth menedżer" więc jak inaczej włączyć?

Baikal
komentarz
komentarz (edytowane)

a jaki to laptop?, czasami są przełączniki na obudowie,

 

a przy okazji (jezeli nie możesz znaleźć ikonki w prawym dolnym rogu ekranu to)

jeżeli chcesz na stałe to możesz wyłączyć/włączyć nawet w biosie BT ;)

Edytowane przez Baikal
arkadiusz97
komentarz
komentarz

Może w biosie jest możliwość włączenia.

Edziuu
komentarz
komentarz

Tak jak koledzy wyżej sprawdź bo np. u mnie bluethooth mam w przycisku od wifi więc zobacz sobie. Albo będzie na obudowie z jakimś przyciskiem może nawet tak samo jak u mnie albo gdzieś z boku możesz mieć przełącznik tak jak np. ma DELL albo jakoś przez system.

  • 2 tygodnie później...
karolina92
komentarz
komentarz

Tak jak koledzy wyżej sprawdź bo np. u mnie bluethooth mam w przycisku od wifi więc zobacz sobie. Albo będzie na obudowie z jakimś przyciskiem może nawet tak samo jak u mnie albo gdzieś z boku możesz mieć przełącznik tak jak np. ma DELL albo jakoś przez system.

Przycisku żadnego w moim laptopie nie ma (Toshiba Satellite L650-1ng). Kiedyś po naciśnięciu klawisza FN pojawiał się na górze ekranu taki pasek z różnymi ustawieniami i tam m.in. był bluetooth ale ten od dłuższego czasu po naciśnięciu tego klawisza ten pasek już się nie pojawia i nie wiem czemu.

Sedzio Expert
komentarz
komentarz

Start --> Panel Sterowania --> Sprzęt i Dźwięk --> Urządzenia Bluetooth --> Ustawienia --. Zakładka Opcje i tam zaznaczyć opcje odnajdywania.

 

Nie mam laptopa ale niedawno miałem i u mnie ten sposób całkowicie działał. Miałem Windows Vista Home Basic.

  • 1 miesiąc później...
Dejv_
komentarz
komentarz

Dell precision m4300, bluetooth wlaczony w biosie, zainstalowany sterownik a wlaczyc nie moge, windows xp 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.