x-kom hosting

tablet a iPlus

syriusz89
utworzono
utworzono

mam pytanie dotyczące tabletów, chodzi dokładnie o to czy w każdym działać będzie karta iPlusa, czy będzie do tego potrzebny jakaś aplikacja?

dodatkowo w ofercie dla firm w Plusie obama jest tablet Samsung Galaxy Tab II 10.1 czy będzie on działał z iPlusem którego już mam od jakiegoś czasu ? 

 

jest jeszcze jeden w normalnej ofercie dla klientów indywidualnych w obama, Modecom FreeTab 9701 HD X1 

 

 

​jak możecie wypowiedzcie się o obu tabletach, tablet ma być używany do internetu i do pakietów office, nie interesują mnie gry ewentualnie jakieś najprostsze 

syriusz89
komentarz
komentarz

zam znalazłem odpowiedź w salonie plusa, Samsung ma wbudowany modem i żeby korzystać w nim z neta wystarczy karta iPlusa natomiast modecom nie ma, podobno są jakieś przejściówki żeby można było podłączyć modem ale nie wiem jak z zainstalowaniem aplikacji do modemu drugą opcją jest jakiś router przenośny lub coś w tym stylu 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.