x-kom hosting

DVD+R DL jak zawsze problem.

Gość
utworzono
utworzono

Witam! 

Mam problem z nagrywaniem płyt DVD+R DL. Sprawa wygląda tak, na jedną płytkę chcę nagrać 2 pliki .wmv w rozdzielczości PAL, nie chodzi mi o płytkę do odtwarzacza tylko taką normalną no, że gdy ją otworzę to będę miał normalne pliki ( tak jak bym skopiował .exe .rar czy dowolny inny format, rozumiecie ). Przy próbie wypalenia proces albo idzie do końca i pisze, że poprawnie nagrano, albo przerywa gdzieś w połowie. Płytka oczywiście nie nadaje się do użytku ponieważ pisze, że jest zapchana bądź komputer wgl jej nie widzi. Dodam, że odtwarzacz blu-ray, jak inne dwa komputery z tych "pomyślnie" nagranych dwóch plików widzą i odtwarzają tylko jeden. Może aby nie zagmatwać napiszę jeszcze raz, płytka albo się w ogólnie nie wypala ( błąd w połowie i zgon ) albo nagrywa się pomyślnie, jednak i tak jeden plik nie działa ( który jak inne są poprawne bo się odtwarzają ). Płyty to markowe SONY DVD+DL, nagrywarka LG gh22ns50. Sterowniki najnowsze, system czysto po instalacji, nagrywałem w Ashampoo 2013. Przed nagraniem wybrałem nawet by najpierw skopiować ścieżkę na dysk w celu zapobiegnięcia błędów. Co najśmieszniejsze, błąd występuje na dwóch nagrywarkach, mam w domu dwie sztuki gh22ns50. Kiedyś kopiowałem grę MAX PAYNE 3, iso nagrało się poprawnie, ale brakowało jednego cholernego pliczku ( czyli nagrała z błędem ). Ręce mi opadają, czy ktoś doradzi co zrobić? Zmarnowałem już 50zł ;)

  • 1 miesiąc później...

MBrother
komentarz
komentarz

Może spróbuj nagrywać w Nero.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.