x-kom hosting

Mod obudowy by zetor65

zetor65
utworzono
utworzono

A wiec stara leciwa obudowa koloru siwego ktora wygladala tak:

[attachment=25073:P200613_11.13_01.jpg]

 

Po kilku godzinach w garazu z roznymi dziwnymi przyrzadami obudowa teraz wyglada tak :

[attachment=25074:P210613_15.51.jpg]

[attachment=25075:P210613_15.51_01.jpg]

[attachment=25076:P210613_15.51_02.jpg]

[attachment=25077:P210613_15.56.jpg]

 

Jak oceniacie? Czekam teraz na nowy zestawik sprzetowy, do tego mam 2xczerwone katody Revoltec i wiatrak 80x80 na tyl obudowy. Co byscie jeszcze doradzili?

slivero
komentarz
komentarz

Ogólnie nie lubię czerwonego w obudowie [ mowa o lakierze ] kojarzy mi się z tandetami z marketów , lecz ta kwestia to jedynie sprawa gustu a jak wiadomo o gustach się nie dyskutuje . Ale ogólnie modernizacja wyszła na plus . 

  • Dobra wypowiedź 1
zetor65
komentarz
komentarz

Dzieki za pozytywna opinie, tez zastanawialem sie czy dawac ten czerwony, ale stwierdzilem ze bylaby za ponura i jednak wyszlo jak wyszlo :P

Youki
komentarz
komentarz

ja bym tą obudowę na limonkowy pomalował, ale to kwestia gustu. 
Będziesz wstawiać na panelu bocznym jakąś plexe, czy po prostu zostawisz takie drzwi do lasu ? :D 

zetor65
komentarz
komentarz (edytowane)

W planie jest plexi ale tez dosc mocno zastanawiam sie nad taka siatka : http://allegro.pl/siatka-aluminiowa-tuning-czerwona-240x1200-15x07-i3314898794.html

 oczywiscie nie taka droga :P Musze isc do sklepu i kupic co potrzeba, no i na krawedzie jakis pasek maskujacy musze dorwac. Pytanie brzmi czym wkleic ta plexe? :(

slivero
komentarz
komentarz

Stopki te plastikowe z strony tej wewnętrznej [ w środku obudowy ] pomalowałbym na czerwono jeśli idziesz tym motywem lub na czarno bo obecnie tak dziwnie wyglądają .

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.