x-kom hosting

Hosting Metin2

nowy798
utworzono
utworzono

witam zamieżam z kumple hostować prywatny server metina 2 ? i nie iwme o co chodzi jaki hostign wybrac zeby grało około 500 osób ile jaki hosting bym potrzebował i gdzie dostane najlepszy i najtańszy .mamy budrzet około 150 zlotych na miesiąć:) starczy ? jeśli ktoś zakładam dedyka to czy drugo to hostować go i jesli ktoś mógł by mi wytłumaczyć co trzeba zrobić itp ? to z hostingu to ja zielony jestm :( 

sorkri jak pomyliłem temat :) a i Jak połaczyć strone www. bo chcielibyśmy dodać strone i tak zeby sie rejestrować czy tudo roboty jest z tym >? zeby połączyć rejestracje z naszym hostem ?Dziękuje za pomoc 

  • 4 tygodnie później...

BrameK
komentarz
komentarz

Ehhhhh...

 

Jeśli nie znasz języków programowania to wybij sobie z głowy jakikolwiek serwer. Zapewniam Cię, że nic nie osiągniesz bez znajomość czegokolwiek. ALE Przypuśćmy, że jakimś cudem udaje Ci się stworzyć serwer za pomocą licznych poradników. Wyobraź sobie sytuację, że nagle występuje błąd techniczny strona nie odpowiada, Ty nie wiesz co zrobić, bo nawet nie wiesz od czego się zacząć, jak otworzyć kod źródłowy, aby sprawdzić w czym tkwi problem. Więc jesteś zmuszony szukać odpowiedzi w internecie, pisząc na forach, gdzie nawet nie wiesz jak opisać dokładnie problem tylko napiszesz coś w stylu "strona się zepsuła". 

 

Podsumowując oraz nie pisząc dalszych porad, weź się za naukę języków programowania, bo choćby znając tylko podstawę jesteś w stanie to ogarnąć, również przypominam, że nauka nie trwa 1 czy 2 dni to trwa około rok zależnie w jaki sposób przyswajasz wiedzę, ale ten rok wystarcza aby nauczy się tylko podstaw. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.