x-kom hosting

samsung galaxy tab 2 czy navroad nexo 7

pawePL
utworzono
utworzono

witam po poszukiwaniach zastanawiam sie nad tymi tabletami. Ktory jest lepszy? Czy navroad jest awaryjny? 

Youki
komentarz
komentarz

Do czego będzie Ci służyć tabek ?

NIe słyszałem o jakieś ogromnej awaryjności nexo 7. :)

pawePL
komentarz
komentarz

Tablet bedzie glownie sluzyl do przegladania internetu, ogladania filmow i czasem zagrac w jakies gierki. Jak z jakoscia dzwieku w nexo jest? 

Youki
komentarz
komentarz

Tutaj masz recenzje tego tabletu (troche czasu już mineło i wprodzone zostało troche poprawek w systemie przez NavRoad) i to własnie w strone kupna tego tabletu bym się skłaniał. 

Youki
komentarz
komentarz

Jezus 7 to również dobra propozycja, jednak nie posiada on sluto na karty microSD.

Psotka2013
komentarz
komentarz

Wiesz co ja mam samsunga i jestem zadowolona, chociaż ostatnio zaczął mi się przycinać, ale poza tym jest ok

Lucky87
komentarz
komentarz (edytowane)

http://samsungomania.pl/test-samsung-galaxy-tab-2-10-1-p5100.html tu masz test samsunga, a na to przycinanie zwracalo uwagę wiele osób, ale nie jest ono uciązliwe i występuje rzadko.

Edytowane przez Lucky87
  • 2 tygodnie później...
maped71
komentarz
komentarz

ja na Twoim miejscu brałbym Galaxy Tab 2:)

kubex02
komentarz
komentarz

Od pół roku jestem posiadaczem Samsunga Galaxy Tab 2 10" i nie narzekam, wręcz przeciwnie. Jest on wygodny w dłoni i wygląda jako tako :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.