x-kom hosting

Allegro - problem z CSS

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Wamdarf ,
Wamdarf
utworzono
utworzono

Cześć,

 

Ostatnio przysiadłem do szablonu. Nareszcie koniec i można wrzucać szablon na Allegro, ale tu pojawia się problem. Problem ten leży w sekcji:

ul.navigation a {
 float: left;
 display: block;
 width: 104px;
 height: 70px;
 padding: 34px 15px 0;
 color: #FFFFFF;
 font-size: 18px;
 font-weight: bold;
    text-decoration: none;
 text-align: center;
background-image:url('https://tczayw.bn1.livefilestore.com/y2pCUbACRnNOlNxYked2jG9ty5SVgR3JnZkLT8ic4q1ZfHM-afELO-NQVv-2vOmoKuTrXdmdpHhwJL40Hn1_NL8jC5MGSg2PTEQnpJzu3Yzw3o/templatemo_menu_bg.png?psid=1');background-repeat:no-repeat;background-position:center;
} 

Otóż w miejscu gdzie jest tło coś szwankuje. Na podglądzie Allegro wszystko jest OK, ale gdy przechodze do podsumowania to już przestaje działać. Wiecie w czym jest problem?

 

P.S

W załącznikach jak to wygląda

 

 

leggo
komentarz
komentarz

Na początek spróbuj może zmienić nazwę klasy.

 

Wstaw fragment kodu odpowiedzialny za menu.

  • Rekomendowana odpowiedź
Wamdarf
komentarz
komentarz
<div id="menu_wrapper">
            <div id="menu">
                <ul class="navigation">
                    <li><a href="#"></a></li>
                    <li><a href="#">Inne aukcje</a></li>
                    <li><a href="#">Komentarze</a></li>
                    <li><a href="#">O mnie</a></li>
                    <li><a href="#"></a></li>
                </ul>
            </div>
		</div>


Udało mie się rozwiązać problem. W kodzie CSS gdzie umieszaczłem link do zdjęcia pojawił się błąd (https://tczayw.bn1.livefilestore.com/y2pCUbACRnNOlNxYked2jG9ty5SVgR3JnZkLT8ic4q1ZfHM-afELO-NQVv-2vOmoKuTrXdmdpHhwJL40Hn1_NL8jC5MGSg2PTEQnpJzu3Yzw3o/templatemo_menu_bg.png?psid=1). Po usunięciu tej cześći wszystko śmiga. Dzięki Leggo za odzew.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.