x-kom hosting

Tablet do Gier [600 zł]

PrOCsO1
utworzono
utworzono

Witam. Tym razem poszukuję tablet dla brata za max 600 zł. Ma służyć przede wszystkim do gier i w mniejszym stopniu do internetu. Proszę was o wasze propozycje w tym przedziale cenowym. Na co warto wyłożyć 600 zł?

  • 2 tygodnie później...

PrOCsO1
komentarz
komentarz

Odświeżam, ze względu na brak odpowiedzi.

Youki
komentarz
komentarz

Interesują Cie używki może ? 

PrOCsO1
komentarz
komentarz

A można prosić o podanie jaką używkę dostanę za te pieniądze a jaką nówkę?

Youki
komentarz
komentarz

Z używek to warto poszukać Asus Nexus 7. Tegra 3 spokojnie radzi sobie z grami.
Z nowych to myślę, ze warto dopłacić do Ondy V712.

Edziuu
komentarz
komentarz

Samsung Galaxy Tab chyba jest w dobrej dość cenie i nowy ale nie jestem tego do 100% pewny musiałbyś sprawdzić.

Youki
komentarz
komentarz

Ale totalnie nie nadaje się do wymagających gier pokroju Real Racing 3 lub Dead Trigger. :)

Edziuu
komentarz
komentarz

No tak faktycznie. Apple jest za drogie. Ten Nexus cieszy się nawet dobrą opinią chyba ale nie czytałem. Bawiłem się nim i mi odpowiadał.

Jankes123
komentarz
komentarz

Cześć!

Przepraszam, że się podłączam no ale...

Sam również mam zamiar kupić tablet, w tym samym przedziale cenowym.

Zastanawiam się nad polecaną Onda V712 oraz nad Shiru Samurai 10 Power.

Zdaję sobie z tego sprawę, że są to chińskie urządzenia, jednak ja nie mam zbyt dużych oczekiwań.

NIe ukrywam, że chciałbym aby miał 10' ale ewentualnie jakoś 7' nie pogardzę.

Musi odpalać gierki i nadawać się do przeglądania netu i ewentualnie YT.

Potrzebuję czegoś co umili mi długą poranna jazdę warszawskimi środkami komunikacji. ^_^

Który z nich będzie lepszy, może jeszcze jakieś inne propozycje.

 

Pozdro! :D

Youki
komentarz
komentarz

Do gier, szczególnie tych bardzo wymagających lepiej bedzie sprawować się Onda za sprawa GPU. Co prawda CPU jest slaby, ale generalnie Onda ma dobrze zoptymalizowany soft i często wprowadza poprawki tak wiec przycięcia podczas używania systemu występują sporadycznie.

Na Twoim miejscu wziąłbym jednak jakiegoś 8 calowca, przykładowo Onde V812/813 (oczywiście, jeśli możesz dopłacić).

Ewentualnie możesz poszukać używek, jeśli Cię to interesuje. ;)

  • Dobra wypowiedź 1
Jankes123
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie chciałbym wydawać na ten gadżet (czaso umilacz  ^_^ ) większej kwoty.

Ta 8 calowa onda jest więc troszkę za droga.

Z nowych najlepsza będzie tamta 7calowa Onda?

Ten Shiru kusi mnie wielkością i popularnością.

Gry nie sądzę żeby były wymagające, dla relaksu jakieś Angry Birdsy czy coś podobnego, generalnie tytuły darmowe z Android Market

Używane mogą być, tylko nie wiem czym się kierować w wyborze.

Edytowane przez Jankes123
Youki
komentarz
komentarz

Przykładowo Real Racing 3 jest darmowe, a wymagające. :)
Generalnie do takich gierek Ramos W42 (w Polsce Samurai 10 Power) powinien Ci wystarczyć. Pamiętaj jednak, że w przypadku Shiru różnie to bywa z wykonaniem. :)

Z używek to często za 600 bądź nawet mniej można kupić Vido N80RK. Czysty Android bez żadnych zamulających nakładek oraz wydajnoscio także jest OK. Troszkę więcej i można kupić Modecoma 9704 IPS2 X4. Jest to klon Ondy V792 czyli czas działania na baterii jest trochę slaby, a oprogramowanie trafia później niż do Ondy. :)

  • Dobra wypowiedź 1
Jankes123
komentarz
komentarz (edytowane)

Zdaję sobie z tego sprawę, Onda (nie znam się na tym, takie przeczucie  ;) ) chyba również nie jest ideałem w tej materii.

Przemyślę temat, ale na razie skłaniam się ku Shiru, znajomy posiada i twierdzi, że nie oczekiwał zbyt wiele, ale jest zadowolony.

I do tego w xkomie dostaje się etui i klawiaturę, mi nie potrzebne ale zawsze jakiś dodatek.

Co do Modecoma jestem uprzedzony (zasilacz  ^_^ ) a tego Vido nie widać na Alledrogro (błąd!! jest :cisza: )

Zobaczę w necie co sądzą o tym Modecomie i Ondzie

 

Dzięki  :)

Edytowane przez Jankes123
Youki
komentarz
komentarz

Może i nie jest, wiadomo wszystko idzie z Chin i różnie to w fabryce bywa. Jednak generalnie stosunkowo mniej o wykonaniu Ond zle się słyszy na necie. Onda w Chinach to powiedzmy taka marka Premium. Dopiero od niej wszyscy kopiują, robią klony itd. :)

Ostatnio byla na allegro uzywka Vido, ale została juz zakupiona. :)
Generalnie nawet te 700 zł nie jest zła cena, gdyż bateria trzyma dość długo. :)

  • Dobra wypowiedź 1
Jankes123
komentarz
komentarz (edytowane)

Ten Vido wydaje się również bardzo fajny.

Vido N80RK, Shiru Samurai Power 10, Onda V712.

Będę rozpatrywał Vido i tego Shiru, Oda ma ciut za mały ekran, jak dla mnie.

Jeszcze raz dziękI!

Edytowane przez Jankes123
Youki
komentarz
komentarz

Będę miał może za parę godzin właśnie Vido N80RK. Jakbys miał jakieś pytania to pisz. ;)

Jankes123
komentarz
komentarz

O to super, napisze na privie  ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.