x-kom hosting

Lista Jenota

Dzierżykraj
utworzono
utworzono

Czy ktoś próbował listę jenota? W ogłoszeniu wygląda fajnie, tylko 15 zł duża baza stron, niektórzy sprzedają przykładowo znacznie mniejszą listę i samych katalogów za większą cenę. Ja się wstrzymałem z kupnem bo wciąż nie widzę żadnej opinii na forach. Link do ogłoszenia

Dormio
komentarz
komentarz

Daruj sobie tą szeptankę w ośmieszającym wykonaniu...

Dzierżykraj
komentarz
komentarz

yyy? nie kminie o co chodzi z tą szeptanką. Liczyłem na odpowiedź. Szukam jakiejś dobrej listy, dużej i bez stron zaspamowanych, trafiłem na tę listę jenota, ale ni chu.. nie widzę normalnej opinii/recenzji same przesadzone reklamy jaka to ona nie jest fajna, ale bez oficjału, bez sklepu i allegro, to ja nie wiem czy to nie przekręt, może jakieś dziecko to wymyśliło i zbiera przelewy i żadnej listy nie daje..?

  • 4 miesiące później...
krakremija
komentarz
komentarz

Ja kupowałem, też na początku myślałem, że ściema bo podejrzanie tanio. Dla przykładu znany polski bloger w tematyce pozycjonowania sprzedaje listę 80 profili, link tu i chce za to 127 zł. Podczas gdy ten jenot ma ponad 6 tysięcy różnych adresów internetowych, w tym na pewno te 80 profili też jest zawarte i tylko za 15 zł i do tego dorzuca listy Angeli gratis.

Też nie mogłem znaleźć żadnej opinii ale spoko, pozytywnie :) Jak pisałem do niego różne pytania co do pozycjonowania to odpisał mi wielkie wypracowanie swoich porad :)

  • 4 tygodnie później...
pokomp.pl
komentarz
komentarz

... dyskusja dwóch "zero-postowców"! :) powodzenia! ;)

  • 1 miesiąc później...
Damian - ListySEO.pl
komentarz
komentarz

 

 

w tym na pewno te 80 profili też jest zawarte i tylko za 15 zł

 

Nie jest ;) Ale i tak myślę, że listę od Jenota warto kupić (a byłoby nie było jest to konkurencja ;))

 

Co do listy polskich profili - jeśli ktoś nie potrzebuje szczegółowych instrukcji jak je zakładać (a zapewniam, że każdy kto potrafi czytać w języku polskich poradzi sobie bez niej) to polecam naszą listę - http://listyseo.pl/home/61-lista-mocnych-polskich-profili-pr-3-6.html po ostatniej aktualizacji już 100 linków DF z domen PR 3-6 za 49,99.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.