x-kom hosting

powtażajacy się blue screen,nawet po formacie komputera.

vip777
utworzono
utworzono (edytowane)

witam  od  jakiegos czasu  mecza  mnie blue  screeny ,na  windows  7  x64  bit  oto  tersc  błedu -----------Podpis problemu:

  Nazwa zdarzenia problemu: BlueScreen
  Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7600.2.0.0.256.1
  Identyfikator ustawień regionalnych: 1045
 
Dodatkowe informacje o problemie:
  BCCode: 3b
  BCP1: 00000000C0000005
  BCP2: FFFFF88003D77653
  BCP3: FFFFF88008388B30
  BCP4: 0000000000000000
  OS Version: 6_1_7600
  Service Pack: 0_0
  Product: 256_1
 
Pliki pomagające opisać problem:
  C:\Windows\Minidump\061013-37003-01.dmp
  C:\Users\Tomek\AppData\Local\Temp\WER-55177-0.sysdata.xml
 
Przeczytaj w trybie online nasze zasady zachowania poufności informacji:
 
Jeśli zasady zachowania poufności informacji w trybie online nie są dostępne, przeczytaj nasze zasady zachowania poufności informacji w trybie offline:
  C:\Windows\system32\pl-PL\erofflps.txt
 

instalowałem  system  juz  kilka  razy  i  problem  sie  powtarza  ,prosze  o  pomoc  poniewaz  nie potrafie  rozgrysc  tego  problemu , problem pojawił sie  na  laptopie  medion wa 2070 .do  tej  pory  w  systułacjach  kiedy  pojawiały  sie  blue screeny  format  pomagał  i komputer  pracował stabilnie  po reinstalce  systemu . natomiast teraz juz  nie , sam  problem  powstał  tak  mi  sie  wydaje  od  kiedy zaczołem  uzywac  trybu  uspienia  na  tym  sprzecie  na  win 7 x64  bit  pl.instaluje  sterowniki  od  mediona  ze  strony  producenta  w  trybie  zgodnosci  z  win  vista  .po  zainstalowaniu  servis  packa  problem  tez  nie  znika prosze  o  pomoc  moze  macie jakies  pomysły  jak  ten  problem  rozwiazac ?,  

Pluto
komentarz
komentarz

jaki masz zasilacz?

Youki
komentarz
komentarz

Spakuj to i wrzuć na jakiś upload.  

  C:\Windows\Minidump\061013-37003-01.dmp
:)
vip777
komentarz
komentarz

jaki masz zasilacz?

zasilacz mam  orginalny  od tego  modelu  laptopa  jest  on  od  poczatku  ten sam .

Youki
komentarz
komentarz

Kolega myślał, ze posiadasz PC stacjonarny.

Jeśli jeszcze masz pliki w folderze minidump to spakuj je i wrzuć na upload, tak jak wyżej pisałem. ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.