x-kom hosting

Blender - czy jest łatwy

Horven
utworzono
utworzono

Cześć, od jakiegoś czasu chciałbym zaczac pracowac w Blenderze. Jednak najpierw chcialbym wiedzieć czy jest to program do opanowania samemu, z totorialami i ogólnie czy ten program jest do zrozumienia. Nigdy nie miałem styczności z animacjami, więc nie jestem pewien czy w ogóle coś by z tego wyszło.

adizaba
komentarz
komentarz

Myślę , że jest to jeden z prostszych programów tego typu więc z totorialami jesteś w stanie go ogarnąć :)

  • Dobra wypowiedź 1
leggo
komentarz
komentarz

Oczywiście, że można opanować go samodzielnie. Znajdziesz całą masę tutoriali związanych z blenderem (nawet nie znając j. angielskiego).

Choć nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że Blender jest prosty w obsłudze. W mojej opinii interfejs pozostawia sporo do życzenia.

 

Nauka tworzenia grafiki 3d ogólnie nie jest prosta, ale z odrobiną samozaparcia da się to ogarnąć.

  • Dobra wypowiedź 1
Horven
komentarz
komentarz (edytowane)

OK.

A gdybym chciał tworzyć np. nie postacie tylko scenerie to jest łatwiej, trudniej? Bo teraz głównie to mnie interesuje.

  • 1 miesiąc później...
VexeViR
komentarz
komentarz

Sam używam Blendera od roku i muszę powiedzieć że jak ogarniesz już np takie elementy jak tworzenie kubka czy no nie wiem ręki, to sceneria nie będzie problemem.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.