x-kom hosting

"Coś" powoduje "zacinanie się"

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Obdojony ,
Obdojony
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, tytuł tematu jest dość dziwny ale również sytuacja jest dziwna i nie wiem jak do końca okreslić to co się dzieje, mogę podać więcej info jeżeli będzie trzeba.

Od paru dni mam problem z komputerem. Próbowałem już tylu "testów" lecz nic nie wyjaśnia przyczyny tego co się dzieje. Próbowałem już formatowac dysk, tworzyć osobne partycje i dbać o to żeby nie isntalowac syfu w losowych miejsach, skanowałem antywirusami, anty malware, testerami dysków, ramu. Temperatury są cały czas w normie(speed fan, afterburner, cpu-z). Wydajnośc komputera testowałem grami z dużymi wymaganiami, nagrywałem i "renderowałem" filmy, żadna z tych czynności nie powoduje przeciążenia czy jakiś duzych ścin a jednak. W typowo losowych momentach mam problem z  komputerem. Wszystko się zacina, nie wiem czy to explorer czy któryś program, który posiadałem przed i po formacie (firefox z adblockiem, thunderbird (2 duże i 2 małe konta poczatowe podpiete), aqq)[wszystko najnowsze] powoduje to co się dzieje. Zużycie procesora i pamieci z menadzera zadań jest cały czas i w tym momencie, gdy "to" sie dzieje na normalnym poziomie. Windows jest reinstalowany, sterowniki zmienane. Raz kursor znika, nic nie mogę zrobic, raz kursor jest widoczny ale staje i nic sie nie da zrobic, raz kursor znika ale wszystko po krótkiej ścince działa normalnie, alt ctrl del zaskakuje po czasie, raz ekran staje się czarny po 2-3 minutach nic się nie zmienia, musze wyłączyć z komputer z przycisku.

 

Mocno skrócona specyfikacja: Windows 7 pro 64bit, i5 2500k@3.3Ghz, 8gb ram, gfx 560.

 

Jezeli ktoś zrozumiał coś z mojego bełkotu to prosze o pomoc.

 

PS.
Brak restartów, blue screenów, dziwnych dzwieków.

Dawid_Dj
komentarz
komentarz

Nie che zakładać osobnego tematu i niepotrzebnie spamować. Mam to samo co kolega wyżej. Jakieś 2 tyg temu zamulał strasznie, ale usunąłem trojany z javy i się poprawiło, ale teraz dziwnie mi ścina przy głupim siedzeniu w internecie, przy muzyce i aqq (dźwięk również). Jeśli zablokuje win hasłem i się do niego zaloguje to też przez chwile ścina. Irytuje mnie to.

Specyfikacja ta sama :) szczegóły w sygnaturze

  • Rekomendowana odpowiedź
Obdojony
komentarz
komentarz

Od czasu napisania posta usunąłem addon do pasków zakladek z firefoxa, usunałem również geforce experience i puki co ścin nie uświadczam, zmieniłem AQQ na 32bit, zobaczymy co będzie dalej.

Escudoo
komentarz
komentarz

Podaj SMART dysku z programu HD Tune albo Crysta Disc info. Daj też logi z OTL.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.