x-kom hosting

TABLET - PROBLEM Z SMS-AMI

zcw
utworzono
utworzono

Witam
Moja dziewczyna posiada tableta, jednak ma obsługe sim.
gdy wkładam sim to nie dochodzą mi smsy... jak wejde w ustawienia i "wiadomosci na karcie sim" to sms są ale jednak zadnego powiadomienia nie dostaje. jednak one tam sie pokazują po godzinie jak nie po dniu...
patrzyłem ustawienia itp nic nie moge znaleźć.;/

Jak ustawić by wiadomosci nie zapisywały sie na SIM ? albo niech beda na tym SIM ale zeby tablet normalnie odbierał SMS. bo wysyłać moge i dostaje na drugi numer,dzwonic tez moge i odbierac,jednak smsów odbierac nie moge... android 4.0.1 chyba o ile dobrze pamietam...
 

DOKŁADNA NAZWA TABLETA:

TABLET LARK FREEME 10.4 IPS 3G

 

Youki
komentarz
komentarz

Nie każdy tablet pomimo, iż posiada 3G posiada funkcje dzwonienia, szybkiego odbierania i wysyłania czy także zapisywania SMS'ow.
Nie wiem jak się dokładnie nazywa, ale jest właśnie aplikacja zwiazana z tymi SMS'ami w sklepie, spróbować można.

zcw
komentarz
komentarz

go sms pro? - to nic nie pomogło...
ale on ma właśnie aplikacje wbudowaną sms i osoby - i mozna pisac eski - ktoś odbierze
mozna dzwonic - normalnie sie rozmawia
mozna zadzwonic - tez mozna odebrac
ale eska juz nie chce dojsc od nikogo mimo ze ja sam moge wysłać sms'a

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.