x-kom hosting

Tablet [nie wiem zależy;)]

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: olszak137 ,
olszak137
utworzono
utworzono

Witam, poszukuję tabletu który kupie w najbliższym tyg ponieważ niedługo wyjeżdzam za granice i potrzebuje czegoś do korzystania ze skype w dobrej jakości, przeglądania internetu, czytania książek, oraz gier ale nie wiem czy to jest możliwe :P nie znam sie za bardzo na tabletach żeby szukać czegoś na własną rękę;) a co do gier to chodzi mi o gre league of legends żeby pograć z kolegami w wolnej chwili dzięki za wszelką pomoc :) 

thex300
komentarz
komentarz

Budżet podaj :)

piotrasta
komentarz
komentarz

mała uwaga to jest twój 3 temat  o sprzęt do gier w ciągu ostatniego pół roku (co prawda wtedy chodziło o kompy) ale mniejsza z tym. 

Na 90% nie ma wersji lola na tablet więc zostaje zakup lapka. w jakiej cenie chciał byś się zmieścić?

olszak137
komentarz
komentarz

Hmm wiec budżet to 1k zł max do 1,3k jeśli będzie spora różnica w sprzęcie:) a o lapku nie myślę ponieważ zakupiłem miesiąc temu dobry komp polecony wlasnie na tym forum a poprzednie tematy pomogly mi w doborze komponentow jeśli o to chodzi :) 

piotrasta
komentarz
komentarz

no to raczej nie będziesz miał możliwości grania w lola

co do wyboru to może samsung galaxy tab,google :P nexus, samsung note,aplle ipad, 

olszak137
komentarz
komentarz

Spory wybór a co bys polecal :P do obslugi internetu skype itp

Youki
komentarz
komentarz

Do Internetu i Skype to tablet z biedronki wystarczy. Jaką przekątna ekranu preferujesz?

  • Rekomendowana odpowiedź
olszak137
komentarz
komentarz

zastanowiłem sie  jednak troche i kupie poprostu lepszy telefon coś pokroju galaxy s2 i mi wystarczy wydaje mi się ze tablet stałby mi się zbędny po powrocie a telefon zawsze sie przydaje :) Dzięki za wszelką pomoc i poświęcony czas Pozdrawiam Hey :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.