x-kom hosting

Dodanie tekstu do odnosnika za pomocą notH

pichorek
utworzono
utworzono

Witam mam takie pytanie jak dodać tekst do odnosnika? O to chodzi jak mam w menu mojej strony Home,Folk Irlandzki i Folk szkocki i klikam w odnosnik Folk irlandzki i chce zrobić tak aby wyskoczył tekst po wcisnieciu tego odnosnika na temat tej muzyki oczywiscie dodany prze ze mnie na mojej stronie.Nie wiem jak to zrobić a musze oddać strone do konca tygodnia nauczycielowi na zaliczenie ;/ Z góry dzięki.

leggo
komentarz
komentarz

Musisz stworzyć dodatkowe podstrony (kolejne pliki html z takim samym kodem) - tyle podstron ile pozycji w menu. W każdej z podstron zmieniasz treść na taką, jaka ma znajdować się pod daną pozycją w menu. Następnie podajesz odpowiednie adresy podstron (adres względny) w parametrach [b]href[/b] odnośników znajdujących się w menu Twojej strony.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.