x-kom hosting

Brak BOOTMGR po ponownym uruchomieniu.

HackShoot
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam

Zwaracam się do was  po pomoc

Otóż mój problem jest taki:

Przeglądałem sobie Allegro i komputer się zawiesił, zresetowałem komputer i wyskoczyło "Brak Bootmgr aby zrestartować naciśnji CTRL+ALT+DEL"

Sprawdzałem w biosie to Bios nie wiidzi dysku z systemem(a przed ponownym uruchomieniem było wszystko ok.)resetowałem nawet Bios też nic nie pomogło.Dla naprawy używałem płyty instalacyjnej, ale płyta nie widzi że jest jaki kolwiek zainstalowany system.

W dodatku w biosie pokazuje że jest podłaczony dysk o pojemności 4000Gb,ale ja takiego nie posiadam.

Proszę o szybką pomoc

 

Edit/ czy możliwe że jest uszkodzona tablica dysku, jeśli tak to jak to naprawić

  • Dobra wypowiedź 1

davidoff90
komentarz
komentarz

Jaki system ?

HackShoot
komentarz
komentarz

Sorki zapomniałem napisać mój system to Vista Ultimate 32-bit

  • Dobra wypowiedź 1
davidoff90
komentarz
komentarz

Włóż płyte z systemem i nacisnij napraw system i następnie wiersz polecen i wpisz komendy :

bootrec /fixboot
bootrec /fixmbr
bootrec /RebuildBCD

HackShoot
komentarz
komentarz

problem w tym że płyta z systemem nie widzi systemu i kiedy klikam napraw to pisze że niemożna naprawić

  • Dobra wypowiedź 1
HackShoot
komentarz
komentarz

tak tylko że w stylu visty(te okienka) i niema bodajże tego napisu "Restore your computer using a system image that you created earlier"

I wszystko jest po polsku.

Jednak chyba mam dysk uszkodzony bo gdy odpalilem Ubuntu Live CD to mi zeczęło wyskakiwać żę dysk zgłasza problemy ze sprawnością

P.S zaraz postaram się wysłać ss"y

  • Dobra wypowiedź 1
davidoff90
komentarz
komentarz

Sprawdz dysk na innym komputerze hddtune

HackShoot
komentarz
komentarz (edytowane)

wlaśnie zaraz będe instalować u siebie system na innym dysku i sprawdze

 

/ i tak myśle sobie kupić dysk SSD 80 Gb

davidoff90
komentarz
komentarz

I jak testy wyszły ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.