x-kom hosting

Ile można podłączyć padów do PC?

tetlik
utworzono
utworzono

Jest ograniczenie w liczbie padów podłączonych do PC?
Jak mam 3 pady podłączone to da się grać w fifę 13 bezproblemowo, a jak podłącze 4 to nie da się w ogóle fify włączyć.
Da się grać na 3 pady + klawiatura, a jak odepnę klawiaturę to też tylko na 3 pady, ktoś może mi coś poradzić?

 

 

piotrasta
komentarz
komentarz

 a jak podłącze 4 to nie da się w ogóle fify włączyć.

czy ten 4 pad (jak jest sam) działa bez problemów? 

jaki zasilacz?

  • Dobra wypowiedź 1
tetlik
komentarz
komentarz

Każdy pad działa z osobna, wszystkie port USB.

Pady które posiadam:

1. Cyborg

2. Vaknoss

3. Logitech dual action

4. Logitech dual action

 

Jak widać mam 2 pady tej samej firmy, ale nie wiem czy to ma jakiś związek, skoro jak podłączę oba + np. cyborga to wszystko działa.

piotrasta
komentarz
komentarz

jaki zasilacz?

 

 

wszystkie sterowniki są zainstalowane i aktualne?

  • Dobra wypowiedź 1
tetlik
komentarz
komentarz (edytowane)

wszystkie sterowniki są zainstalowane i aktualne?

Oczywiście, specjalnie sprawdzałem, ale to chyba nie tego wina skoro każdy pad z osobna działa...

Poza tym pierwsze co jak nie działało na 4 pady to z kumplami sprawdzaliśmy sterowniki.

Edytowane przez tetlik
piotrasta
komentarz
komentarz

 

jaki zasilacz?

 

 

  • Dobra wypowiedź 1
tetlik
komentarz
komentarz

 

 

jaki zasilacz?

 

 

 

Sorry, ale nie rozumiem pytania, nie orientuję się w tym temacie.

piotrasta
komentarz
komentarz

jaki posiadasz zasilacz (marka i model) w obudowie (może on nie jest w stanie utrzymać napięcia na odpowiednim poziomie)

  • Dobra wypowiedź 1
tetlik
komentarz
komentarz

Ok, sprawdzę i Ci napiszę, dzięki.



iBOX

Model: SL -8500BTX

Max: 500W

PFC

piotrasta
komentarz
komentarz

masz możliwość pożyczenia czegoś markowego od któregoś z kolegów? bo to co masz to kompletny syf.

pady podłączasz bezpośrednio do kompa czy przez huba?

  • Dobra wypowiedź 1
tetlik
komentarz
komentarz

Popytam kolegów, nie wiedziałem, ale za samą skrzynkę dałem ponad 2 tys. procek, grafika i pamięć bardzo dobra, w sumie musiało być coś syfiastego ;P Pomimo tego chodzi już ze 3 lata. A pady podłączam bezpośrednio (USB).

piotrasta
komentarz
komentarz

zasilacz i tak jest do wymiany (przepraszam że zrobiłem ci nadzieje że obędzie się bez wydatków) napisz ile masz do wyydania, całą konfiguracje kompa

  • Dobra wypowiedź 1
tetlik
komentarz
komentarz

Jak bym kupował zasilacz to już 800W. Skoro mówisz, że może przez to nie chce mi gra na 4 pady odpalić. Myślę, że za ok. 300 zł kupię co konkretnego? Możesz mi coś polecić? Poza tym wyczytałem, że lepszy zasilacz zwiększy wydajność kompa i poprawi grafikę, dzięki czemu będzie można w grach zwiększyć jakość renderowania, Antyaliasing (np. x8), albo zwiększyć fps, czy to prawda?

piotrasta
komentarz
komentarz

poniekąd tak ale nie do końca dobry, markowy zasilacz zapewni ci stabilne napięcia i stabilną prace kompa ale nie zwiększy ci fps-ów w grze. podaj resztę podzespołów bo na 99,99999% nie potrzeba ci 800W zasilacza 

  • Dobra wypowiedź 1
tetlik
komentarz
komentarz

poniekąd tak ale nie do końca dobry, markowy zasilacz zapewni ci stabilne napięcia i stabilną prace kompa ale nie zwiększy ci fps-ów w grze. podaj resztę podzespołów bo na 99,99999% nie potrzeba ci 800W zasilacza 

Wiem, że nie zwiększy fps-ów, ale jak mam np. ustawione na 30fps żeby mi gra się nie zcinała to jak bedzie lepszy zasilacz to bedę mógł zwiększyć na 60fps lub bez ograniczeń nie spowalniając w ten sposób gry? 800W chce dlatego, żeby w fifę dało się grać na 4 pady jak mówiłeś może to być wina zasilacza (a jak mam kupować xboxa, żeby dało się grać to wolę wymienić zasilacz jeśli to jest rzeczywiście wina zasilacza), oraz uwydatnić grafikę bo podobno mam dobrą kartę graficzną i nie wykorzystuję jej w całości.

 

Procesor: AMD Athlon(tm) II X4 635 Processor 2.90 Ghz

Zainstalowana Pamieć (RAM): 4GB (dostępne 3,25GB)

Typ systemu: 32-bitowy system operacyjny (miałem 64, ale zmieniłem z konieczności wgrania również win xp)

Karta graficzna: ATI Radeon HD 4600 Series

Karty dźwiękowe: ATI High Definition Audio Device oraz Realtek High Definition Audio

 

Jeśli o czymś zapomniałem to napisz ;P

piotrasta
komentarz
komentarz

 

oraz uwydatnić grafikę bo podobno mam dobrą kartę graficzną i nie wykorzystuję jej w całości.

 

 

 

nie wiem kto ci to napisał ale jest w błędzie karta jest słaba (jeśli to nie intagra)

 

miałem 64, ale zmieniłem z konieczności wgrania również win xp

 

masz 2 systemy win xp i win 7? (jeśli tak to sewena mogłeś zostawić 64-bitowego bo nic ze sobą nie koliduje)

 

Jeśli o czymś zapomniałem to napisz ;P

 

planujesz w najbliższym czasie zmianę/ulepszenie kompa?

  • Dobra wypowiedź 1
tetlik
komentarz
komentarz

Wiele osób w tym 2 informatyków powiedziało mi, że karta graficzna jest dobra. (Oczywiście chodzi i o przystępną cenę bo wiadomo,  że w porównaniu z kartą za 1200zł ta karta to syf)

Tak mam 2 systemy xp i 7, informatyk mi przerabiał to i nie pamiętam czy powiedział, że 32 będzie lepszy w  tym wypadku czy poprostu nie miał 64.

Nie planuję bo kompa kupiłem 3 lata temu i za samą skrzynkę jak już wspomniałem dałem 2 tys. jedynym ulepszeniem była by ta wymiana zasilacza jeśli dowiem się DOKŁADNIE jakie odniosę z tego korzyści, bo mówiłem już, że jakimś maniakiem komputerowym nie jestem i kompletnie się na tym nie znam dlatego napisałem i dziękuję Ci za dotychczasową pomoc.



Aha odnośnie jeszcze tej karty graficznej to na grafikę nie narzekam bo czy w fifie 13 czy w jakimś nowym NFS jak wymaksuję wszystkie ustawienia graficzne to grafika jest bardzo dobra z tym, że zcina mi grę, a w jakiegoś najnowszego Batlefielda czy coś nigdy nie będę grał więc lepsza chyba mi nie jest potrzebna.

tetlik
komentarz
komentarz

Jaką mam gwarancję, że będę mógł grać na 4 pady, do tego jest potrzebne więcej W o ile to w ogóle jest przyczyna zasilacza. Mógłbyś mi dokładnie opisać co mi da wymiana zasilacza poza stabilnymi napięciami i stabilną pracą komputera? Poza tym sądząc po tych podzespołach sprzęt chyba nie jest najgorszej jakości?

piotrasta
komentarz
komentarz

nie spali ci to coś co masz obecnie kompa oraz nie zabije cię jeśli dostanie przebicia poczytaj sobie czarna lista zasilaczy na elektrodzie jest to dość dobrze opisane

  • Dobra wypowiedź 1
tetlik
komentarz
komentarz

Tak to wiem, ale bardziej chodziło mi jak z tą grafiką itd. ma to jakiś wpływ na lepsze ustawienia różnych rzeczy?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.