x-kom hosting

BSOD nagle przy surfowaniu po internecie.

PMM
utworzono
utworzono

Od kilku tygodni mam problem z komputerem. Przeglądając strony internetowe nagle pojawia się blue screen. Wczoraj po zresetowaniu komputera wszystko było ok, ale dzisiaj po restarcie systemu nie pojawiło się nic. Czarne tło. Wyłączyłam na pewien czas komputer po czym znowu go uruchomiłam. Weszłam na swoje konto, jednak pulpit był czarny i wyświetlał się tylko pasek zadań. Po chwili znikł. Pozostało czarne tło. Znowu wyłączyłam na pewien czas komputer i teraz działa. Jednak nie wiem przez jaki czas tak będzie. Blue screen może mnie zaskoczyć w każdej chwili :/ W załączniku dodaję bsod.

Youki
komentarz
komentarz

Będziesz w stanie podać pełną specyfikacje Twojego PC wraz z marką i mocą zasilacza ?

Jeśli chcesz coś włączyć to pisze coś takiego : “Nie znaleziono rdyboost.sys", czy coś podobnego ? :)

PMM
komentarz
komentarz

Takie coś wyświetla się w szczegółach:

 

Pliki pomagające opisać problem:
  C:\Windows\Minidump\053113-21699-01.dmp
  C:\Users\Właściciel\AppData\Local\Temp\WER-82306-0.sysdata.xml

Przeczytaj w trybie online nasze zasady zachowania poufności informacji:
  http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=104288&clcid=0x0415

Jeśli zasady zachowania poufności informacji w trybie online nie są dostępne, przeczytaj nasze zasady zachowania poufności informacji w trybie offline:
  C:\Windows\system32\pl-PL\erofflps.txt

Youki
komentarz
komentarz

Nie o to mi chodziło.
Swoja droga wstaw ten plik z folderu minidump na jakiś hosting, to sobie go pobiore i sprawdzę jutro.
Wracając to chodziło mi o to, czy jak jakas aplikacje, grę, przeglądarkę włączasz to się włączy normalnie czy pisze, ze nie znaleziono czegos tam? :)

PMM
komentarz
komentarz (edytowane)

Jak mi się zatnie komputer to nie mogę nic zrobić. Myszka stanie w miejscu i koniec. Nic mi się nie wyświetla. Blue screen pojawia się nagle.

 

Takie info wyświetliło od Windowsa jako szczegóły błędu:

 

Problem: błąd sprzętu wideo

Pliki pomagające opisać problem:

WD-20130530-1453.dmp

sysdata.xml

WERInternalMetadata.xml

Youki
komentarz
komentarz

Jeśli masz to wstaw ten plik z folderu minidump (partycja systemowa>Windows>Minidump) na jakiś upload. :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.