x-kom hosting

Samsung Galaxy tab 2 10.1

Fasolka
utworzono
utworzono

Mam pytanie czy tablet samsung galaxy tab 2 10.1 jest wart swojej ceny. Tablet miałby być wykorzystywany do gier oraz przeglądania internetu. Jeśli nie jest on wart swojej ceny to proszę o podanie innego w tym przedziale cenowym :) 

Youki
komentarz
komentarz

Sprecyzuj budżet, ile możesz dołożyć, do czego jeszcze będziesz wykorzystywać tabka, oraz czy rozdzielczość ekranu koniecznie musi być 10,1 cali ? :)

Fasolka
komentarz
komentarz (edytowane)

Z tego co widzę na allegro to można go kupić za 1100 pln . Tablet będzie wykorzystywany do gier oraz internetu. W nieznacznym też stopniu do oglądania filmów. Wolałbym jednak aby było 10.1 cali , lecz nie musi być   :)

 

Nie musi to być firmowy tablet , może też to być też jakiejś chińskiej firmy.

Edytowane przez Fasolka
Youki
komentarz
komentarz

Ostatnie pytania, tablet musi być nowy, oraz czy musi być markowy ? :)

Fasolka
komentarz
komentarz (edytowane)

Musi być nowy , ponieważ nie mam przekonania do używanych rzeczy , a jak napisałem wyżej nie musi być markowy

Edytowane przez Fasolka
Youki
komentarz
komentarz

Jeśli do gier to tutaj warto pójść w mocne GPU, a słabsze CPU. :)

Propozycje z mojej strony to ONDA V973 Quad Core lub Nextway F9X QuadCore :)

Fasolka
komentarz
komentarz

Czy przez tak dużą rozdzielczość będzie odczuwalny spadek mocy (tzn. przycinanie się tabletu itp.)

Youki
komentarz
komentarz

Tutaj już kwestia leży po stronie softu, oraz innych czynników.

Zawsze można za pomocą jakiegoś programu z marketu zmienić rozdzielczość na mniejszą (chyba) :)

Fasolka
komentarz
komentarz (edytowane)

Zdecyduję się chyba na tą Onde V973

 

Zna ktoś sklep w Krakowie gdzie mógłbym kupić ten tablet?

Edytowane przez Fasolka
Evoq_com_pl
komentarz
komentarz

Tak szczerze mówiąc to nie znam sklepu w Krakowie gdzie mógłbyś go kupić,ale szukaj w internetowych,gdzie bedziesz miał zdecydowanie taniej,to lepsza opcja. Do gier poszedłbym w mocniejsze GPU.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.