x-kom hosting

Problem poprzez logowanie w aliasie strony

patryk0096
utworzono
utworzono

Witam,

mam pewien problem, gdyż na mojej stronie ( http://www.niemalipytu.pl ) wstawiłem najpierw taki ,,start'' jakby, gdzie się wybiera na co się chce wejść, np. na portal, forum itp. (to jest w robocie, dlatego takie brzydkie xd). I pod alias strony (forum.niemalipytu.pl) wrzuciłem wcześniej zainstalowane na normalnej stronie (www.niemalipytu.pl) i wszystko pięknie działa, rejestracja, wyświetlanie - no ok. Ale jest problem, otóż jak się loguję, to mnie loguje ale wyrzuca na ten start i tak samo mam z panelem admina. Do każdej opcji w panelu admina oraz logowania muszę w pasku dopisywać samodzielnie ten alias (forum.).

Co zrobić, aby to się samo zapisywało, mam odnowa zainstalować na aliasie? czy jak bo nie mam pojęcia co zrobić, żeby to działało, bo przecież nie będę co chwile dopisywać sam tego aliasu strony.

 

Proszę o pomoc i dziękuję z góry ;] 

 

Dorzucam img, w którym wyświetla się błąd, lecz bo samodzielnym dopisywaniu aliasu wszystko jest ok.

problemps.jpg

patryk0096
komentarz
komentarz

proszę o pomoc. - ref

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.