x-kom hosting

nowy tablet do ok 600zł

michael26
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam. Poszukuję nowego tabletu do neta (wi-fi) i do gier w np. gta 3. Wolałbym matryce ips, minimum 7 cali, dość dobrze wykonany no i przede wszystkim najlepszy w swojej cenie :D Z góry dzięki za pomoc w jak najlepszym wyborze ;)

Pamięć może mieć nawet tylko 8gb, pod warunkiem że da się ją rozszerzyć kartą pamięci

Myślałem o http://allegro.pl/show_item.php?item=3271630523 , ale mogę dołożyć max 200zł, np do nexusa 7 jeśli naprawdę warto

 

 

Edytowane przez michael26

michael26
komentarz
komentarz

czy dołożyć pare zł i kupić NavRoad Nexo 3G? Obsłuży bez problemu Aero2 i będzie lepszy od prestigio?

 

 

wychodzi na to, że prestigio z 3g jest droższy - 750zł. Brać tańszego NavRoad Nexo 3G? Dacie mi link do aktualizacji do niego, dzięki której obsłuży aero2?

michael26
komentarz
komentarz (edytowane)

dzięki :) A tak troche poza tematem to jaki przenośny router wi-fi polecasz? Cena do ok 100-130zł, żaby mieścił sie w kieszeni, bateria żeby trzymała min 5h i żeby dobrze obsługiwał aero2 i zwykłe 3g? :D

Edytowane przez michael26
piotrasta
komentarz
komentarz

część telefonów umożliwia pracę jako acces point więc podejrzewam że tablety też mają taką funkcję 

michael26
komentarz
komentarz

wiem, tylko myślałem żeby kupić tablet bez 3g np. navroad nexo i do tego kupić przenośny router wi-fi, dzięki któremu będę miał neta w tabie i smartfonie :D



i jeśli chodzi o ten kieszonkowy router obsługujący aero2 to może być używka bo w tej cenie chyba sie nie znajdzie nówki. A jeśli o taba chodzi to chyba dołożę do nexusa 7 bez 3g i do tego router. Co o tym myślicie?



kupić http://allegro.pl/show_item.php?item=3271630523 czy lepiej dopłacić 200zł do nexusa 7 ?

  • 2 tygodnie później...
Evoq_com_pl
komentarz
komentarz

Opinie na temat Nexusa sa podzielone,zresztą sam jestem zdania,że jest przereklamowany i nie wyróżnia się niczym specjalnym. Parzyłeś na tablety Evoq? Jeżeli nie,to doradzałbym właśnie któryś z ich modeli.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.