x-kom hosting

Pomoc przy tworzeniu zaproszenia

Beneq18
utworzono
utworzono

Witam, mam do was nietypową prośbę otóż, wybrano mnie żebym stworzył zaproszenia na podsumowanie projektu ale ja kompletnie nie wiem jak je zrobić, w załączniku dodam zdjęcia jak dane zaproszenie ma wyglądać, jest ono obustronne, z jednej strony na pisać zaproszenie a w środku tekst ;X 

przemusiek25
komentarz
komentarz

to co masz tutaj to możesz zrobić w Paincie tylko przy wykorzystaniu odpowiedniej czcionki, Jest też program Gimp który ma znacznie większe możliwości jeśli chcieli byśmy zrobić różne efekty.

Jak to zrobić otwierasz Painta lub Gimp-a i piszesz "Zaproszenie" jakąś tam czcionką, drukujesz to na jednej stronie kartki, następnie odwracasz kartkę w drukarce i piszesz w otwartym drugim Pain-cie lub nowym projekcie Gimpa, ten tekst co ma być po drugiej stronie, i drukujesz, następnie tak wydrukowaną kartkę umiejętne składasz i jedno zaproszenie gotowe. 

Przynajmniej ja bym tak zrobił, a na następny raz nie podejmuj się zadań o których kompletnie nie masz pojęcia

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.