x-kom hosting

Problem z załadowaniem filmu w VirtualDub.

Midnight97
utworzono
utworzono

Ostatnio naszła mnie chęć na spróbowanie czegoś nowego, albowiem na zrobienie własnego filmiku. Jednak do tego potrzebuję momentów z innych filmów. I szukałam programów do wycinania pewnych momentów. Znalazłam jeden, ale okazało się, że trzeba tam mieć wykupioną licencję, więc nie. Drugi ponoć skuteczny to właśnie ten VirtualDub, jednak tu mam pewien problem. Próbuję załadować film Harry Potter, jednak nie mogę, ponieważ wyskakuje mi błąd [attachment=24716:Przechwytywanie.PNG] Nie wiem, co mam już z tym zrobić. A kiedy raz udało mi się załadować jakiś inny filmik, to ładowało się chyba wieczność. Czy mógłby mi ktoś pomóc? I dać może jakąś instrukcję, dzięki której ogarnę jakoś ten program? Czekam na odpowiedź.

przemusiek25
komentarz
komentarz

tutaj jest jakiś poradnik

a jeśli chodzi o twój problem możesz nie mieć kodeków więc zainstaluj K-Lite Codec Pack i FFDShow

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.