x-kom hosting

Animacja tekstu w PowerPoint 2007

dissemblance
utworzono
utworzono

Hej, zajmuję się jakimś kosmicznie bezsensowym zadaniem na informatykę. Musze zrobić prezentację w PowerPoincie (mam 2007), na jednym slajdzie mam tekst i muszę zastosować w nim animację - na początek i koniec, usiłowałam to zrobić i coś pozmieniać w "ustawieniach niestandardowych", ale nie umiem tam ustawić niczego więcej aniżeli początku (wjazd, wjeżdża sam tekst, super, wspaniale, ale nie mogę ustawić potem animacji na koniec, po której by całkowicie zniknął) Treść zad. - do powyższego tekstu zastosuj odpowiednie animacje tak, by przyjechał on z dołu, poczekał 3 sekundy i odjechał w górę. Będę bardzo wdzięczna za pomoc, bo już nie mam siły, a potrzebuję tej tajemnej wiedzy na już.

 

piotrasta
komentarz
komentarz

animacje i animacja niestandardowa i z resztą se poradzisz

dissemblance
komentarz
komentarz

Czytałeś w ogóle moją wiadomość? Nie wiem właśnie jak dokładnie to poustawiać.

dissemblance
komentarz
komentarz (edytowane)

To chyba oczywiste, że skoro zadaje pytanie na forum to oznacza, że nie ma nigdzie informacji/ wytłumaczenia, która/e byłoby mi przydatne i dlatego proszę o pomoc. Nadal nie wiem jak to ustawić, w ust. niestand. niby jest "wyjście" i "wejście", ale one nie odnoszą się do początku i końca, ale do rodzajów efektów, a ja muszę mieć animację samego tekstu, który wjeżdża, stoi 3 sekundy i do góry, a umiem ustawić tylko jedno z tego bez stania. Błagam, mam dosyć już, może mi ktoś napisac jak to zrobić?

piotrasta
komentarz
komentarz

dodajesz wjazd i wyjazd PPM na efekcie (z prawej strony na spisie jak masz) zaawansowana oś czasu i ręcznie możesz ustawić w jakich odstępach pojawiają się/ znikają napisy) lub PPM na efekcie i chronometraż i opuźnienie

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.