x-kom hosting

Jak zdobyć partnerstwo na youtube ?

Bakssiu
utworzono
utworzono

Siemanko no i witam serdecznie wszystkich.

Tak jak napisałem w temacie chciałbym się dowiedzieć wszystkiego o partnerstwie na youtube. Wiem, wiem pełno tematów jest ,a google nie boli, jednak ja chcę się wszystkiego dowiedzieć, a mianowicie chodzi mi dokładnie:
•Jakie są wymagania ,aby uzyskać takie partnerstwo
•Wiem ,że trzeba mieć 18 lat, mam 16. Jeśli po prostu tylko zmienię w ustawieniach na 18 i podam konto rodziców to może mi to jakoś zaszkodzić itp?
•Jeśli chodzi co nagrywam, to gram w piłkę nożną (klub Energetyk ROW Rybnik) i są nagrywane mecze Juniorów. Wszystko się rozwija (ostatnio zakupiona kamera za 4 tyś ,jakoś boska.) 
•Ile się zarabia za jedną reklamę?
•Jeśli kupie subskrybcję na allegro, lub wyświetlenia youtube może się skapnąć? ;> 
•Jeśli coś więcej jeszcze wiecie ,albo coś chcecie mi doradzić to piszcie śmiało.

P.S Proszę wszystkich, jeśli nie chcenie pomóc to nie odpisujcie głupich komentarzy typu "LOL I TAK NIC NIE ZAROBISZ"

No to z góry bardzo wam dziękuję i czekam na odpowiedź. Pozdrawiam Kamil.

 

Sadysta
komentarz
komentarz

Z tego co słyszałem to YT płaci około 50$(150zł) za 100tyś wyświetleń danego filmiku - oczywiście w grę wchodzą też subskrypcje itp.

•Jeśli kupie subskrybcję na allegro, lub wyświetlenia youtube może się skapnąć? ;>

 

Nie wiem jak to działa, ale na allegro jest pełno aukcji na których za 30zł sprzedaje się "100 tyś wyświetleń" - jeśli YT płaci 150zł za 100tyś wyświetleń to niby byłby czysty zysk - ale jednak to tak nie działa :P

  • 2 tygodnie później...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.