x-kom hosting

Jak znaleźć klucz licencyjny, przywracanie systemu

kubulas
utworzono
utworzono

Cześć wszystkim.

Mój komputer: Laptop Toshiba Satellite U400-158.

Mam następujący problem.

Po zakupie na komputerze był system Windows Vista. Działał słabo więc został wgrany system Windows 7 (wersja studencka). Teraz (już po studiach), z racji tego że chce go sprzedać i że coś źle działa, zacina się itp. chce z powrotem wgrać Win Vista. Problem polega na tym że na naklejce u spodu kod licencyjny jest starty. Mam dwie płyty Recovery i na dysku D folder HDDRecovery. Czy aby wgrać system potrzebuję klucz licencyjny? Jak go znaleźć (czy to możliwe by go uzyskać z tego folderu)? Czy mogę obejść się bez klucza korzystając tylko z tych płyt? 

Pozdrawiam i dzięki za odpowiedź ;)

Zayfi
komentarz
komentarz

 

Po zakupie na komputerze był system Windows Vista. Działał słabo więc został wgrany system Windows 7 (wersja studencka). Teraz (już po studiach), z racji tego że chce go sprzedać i że coś źle działa, zacina się itp. chce z powrotem wgrać Win Vista. Problem polega na tym że na naklejce u spodu kod licencyjny jest starty. Mam dwie płyty Recovery i na dysku D folder HDDRecovery. Czy aby wgrać system potrzebuję klucz licencyjny?

 

 

Nie potzrebujesz. po instalacji z Recovery system jest automatycznie aktywowany.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.