x-kom hosting

[~150 zł] Mysz przeznaczona do gier

Shogu
utworzono
utworzono

Witam.

Zastanawiam się nad zakupem myszki. Dobrze by było, gdybym mógł pograć z nią efektywnie w zarówno fpsy jak i gry typu mmo. Moja dłoń ma 18-19 cm dł. Chwyt nie stanowi dla mnie żadnego problemu, potrafię się przyzwyczaić do każdego w krótkim czasie. Jeżeli jednak nie rekomendujecie takiego typu myślenia, obecnie przez posiadanie zbyt małej myszki używam czegoś pomiędzy claw'em, a fingertip'em. Wiem, że zapewne otrzymam listę polecanych myszek, jednak wolałbym usłyszeć też opinię jakiegoś obeznanego w temacie usera. 

To tyle w temacie, liczę na współpracę : )

Pozdrawiam, 

Youki
komentarz
komentarz

OD siebie zaproponuje LOgitecha G500 lub Razera Abyssusa, jednak z Razorami :E to różnie bywa i czasami już po gwarancji może się zepsuć. :)

Poczekaj jeszcze na opinie kolegi Tchupacabra  jeśli chcesz poczekać na opinie obeznanego w temacie ;)

slivero
komentarz
komentarz

Polecam Logitech-a G400 + przyzwoitej jakości podkładkę . Mysz est bardzo dobrze wykonana , stosunkowo niedroga , wyposażona w dobry laser i ma kilka przydatnych przycisków funkcyjnych . A jak wiadomo odpowiednia podkładka to podstawa aby potencjalna mysz pokazała swój potencjał .

Shogu
komentarz
komentarz (edytowane)

Tak, G400 wygląda obiecująco : ) A czy mógłbym poprosić po jednej myszce na każdy grip? Sprawdziłbym tym samym, który obecnie najbardziej mi odpowiada w myszce z dobranymi rozmiarami do mojej dłoni . 

Tchupacabra
komentarz
komentarz

Ostatnimi czasy trochę mało czasu mam ;) G500 ma wadę fabryczną która polega na tym że prędzej czy później scroll zaczyna wariować, coś jakby wieloklik na scrollu. Ogólnie sam kształt G500 nie jest najlepszy i nie zapewnia dobrej kontroli nad myszką.

  • 7 miesięcy później...
Shogu
komentarz
komentarz (edytowane)

Witam, chciałem odświeżyć temat, gdyż ponownie stoję przed takim samym problemem.

 

Jaką mysz pożecie mi polecić? W chwili obecnej mój preferowany grip to fingertip : ) Propozycja dobrej okładki też mile widziana :) W tej chwili jestem zmuszony używać 7 Winner's Choice X-718BK, a uwieżcie mi, średnio ona wygodna do fingertip'a ^ ^

 

Pozdrawiam. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.