x-kom hosting

Wspólne granie , czyli w co i kiedy moglibyśmy pograć na konsoli .

slivero
utworzono
utworzono

Witajcie .

 

Wpadłem na pomysł aby założyć własnie ten temat który pomógłby i umożliwił wspólne granie , integracje wszystkich chętnych użytkowników naszego forum . Jestem zdania iż gry powinny łączyć i jak wiadomo najlepiej gra się w towarzystwie stąd pomysł założenia tego właśnie tematu . 

 

Fajnie aby wypowiedzi w temacie było napisane przejrzyście i zrozumiale , dlatego też zaproponuję małą schematyczność . Jeśli ktoś z Was jest chętny na zagranie w większym gronie niż on sam proszę wypełnić niniejszy tekst , to pomoże w komunikacji między nami .

 

Konsola : Tu podajemy na jakiej konsoli chcemy grać 

Gra : No jak wiadomo tu piszemy w jaką grę chcemy zagrać

Sposób komunikacji : Czyli w jaki sposób chcemy się komunikować podczas rozgrywki 

Nick używany "w świecie konsoli  :D " : Wiadomo chyba o co chodzi , musimy go znać aby wysłać ewentualne zaproszenie 

Jak możemy się skontaktować : Czyli możemy podać tu numer gg lub inny który posłuży nam do umówienia się na granie 

Od siebie : Czyli jeśli mamy coś do napisania odnośnie wspólnego grania proszę pisać 

 

I to by chyba było na tyle jeśli macie jakieś ewentualne sugestie co do treści tematu proszę pisać do mnie na PW na pewno się z nimi zapoznam i rozpatrzę .

  • 1 rok później...

vaxtor
komentarz
komentarz

Konsola : XBOX 360

Gra : Battlefield 3

Sposób komunikacji : HeadSet

Nick xbox live: vaxtorPOLAND

Proszę pisać na priv lub bezpośrednio już z poziomu konsoli zaprosić do znajomych

  • 8 miesięcy później...
slivero
komentarz
komentarz

Konsola : PS4
Gra : Call Of Duty Advanced Warfare / FIFA 15
Sposób komunikacji : Party na PSN

Proszę odzywać się na PW a na pewno się dogadamy i zagramy  :) 

  • 5 miesięcy później...
Gracz 69
komentarz
komentarz

Konsola Ps3
Gra GTA V /battelfield 3
Sposób Komunikacja romowa głosowa na ps3 lub Skype
Prosze pisac na pw odnośnie grania

  • 10 miesięcy później...
Los_Emilos
komentarz
komentarz (edytowane)

Czy temat dalej żyje? Ktoś może jest zainteresowany wspólną grą?

Konsola: PS3
Gra: Diablo 3 z dodatkiem, Fifa 15, GTA 5,

Sposób Komunikacji: Skype

Kontakt: pw

Edytowane przez Los_Emilos
  • 3 miesiące później...
Damaruk
komentarz
komentarz

Ja chętnie pogram w GTA V - jeżeli ktoś ma ochotę pisać :)

DiMateo
komentarz
komentarz

Jaki masz lvl?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.