x-kom hosting

Problem z czytaniem płyt

Melllo
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam!

Jeszcze niedawno oddałam komputer do naprawy. Wymieniono tam dysk twardy. Na początku wszystko działało w porządku. Płyty dvd działały i wszystko było bez problemów. Jednak niedawno napęd dvd przestał czytać płyty. Słychać jak komputer "próbuje" je czytać, ale nic z tego. A płyty cd działają na tym napędzie.

danio321
komentarz
komentarz

Mam tak samo, gdy wkładam płytę do napedu próbuje ją czytać i robi taki pip pip :) I na tym się kończy komputer nic nie widzi.

Szymon22
komentarz
komentarz

Mam identyczny problem na laptopie Asus z zainstalowanym systemem Windows Vista. Napęd czyta płyty CD, ale DVD nie widzi. Co zrobić?

  • 2 tygodnie później...
szerka
komentarz
komentarz

a ja mam taki problem, mianowicie posiadam laptopa samsung R580 z oprogramowaniem windows 7, od jakiegoś czasu napęd dvd/cd nie czyta mi płyt cd. dvd czyta normalnie, a jak coś jest nagrane na cd to nie odczytuje, wyrzuca mi kieszeń napędu żeby włożyć płytę. pytałam już kilka osób nikt nie zna na to rozwiązania.

proszę o pomoc.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.