x-kom hosting

Adobe Premiere error 1311

zielona9
utworzono
utworzono

hej, przy instalacji adobe premiere pro 2 poakzuje mi sie error 1311 i napisane jest' source file not found; c:\user\kasia\appdata\local\temp\temp1_premierePro2_0_tryout.zip\commonfileinstaler\Data1.cab. Verifity taht the file exists and that you can access it.

Ktos wie jak to rozwiazac?

imyprojectstudio
komentarz
komentarz (edytowane)

Ten błąd może wystąpić w przypadku instalowania programu z lokalizacji, której ścieżka adresu zawiera znaki kodowane za pomocą dwóch bitów, np. znaki alfabetu japońskiego lub chińskiego. Błąd ten może również wystąpić w przypadku instalowania programu z lokalizacji, której ścieżka adresu zawiera znaki o wysokiej wartości ASCII, np. znaki alfabetu greckiego.

Aby rozwiązać ten problem, należy przenieść pliki instalacyjne do lokalizacji, której ścieżka adresu nie zawiera takich znaków, np. C:\PSE9Installer\, a następnie ponownie uruchomić instalację.

zielona9
komentarz
komentarz

no tez znalazzłam to, asle za bardzo nie rozumiem. bo przesniosłam plik do innego folderu i to samo pokazalo. Czy po prpostu mam utworzyc taki folder jak w przykładzie?

imyprojectstudio
komentarz
komentarz

Program z sieci?

zielona9
komentarz
komentarz

tak, ze stroy Adobe

imyprojectstudio
komentarz
komentarz

Możliwe, że przy pobieraniu coś się wysypało. Pobierz jeszcze raz program i to powinno pomóc.

  • Dobra wypowiedź 1
zielona9
komentarz
komentarz

ok sprobuje, bo pobieram tez z innej strony i to samo pokazalo. możliwe ze plik jest uszkodzony?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.