x-kom hosting

Pliki są usuwane z dysku zamiast trafiać najpierw do kosza

Gemini32
utworzono
utworzono

Mam problem z usuwaniem plików. na Vista Home Basic. Do tej pory po kliknięciu "usuń" pliki zostawały przenoszone do kosza. Obecnie kosz jest pusty. Ikona jest na pulpicie, ale w momencie kiedy chcę przenieść plik do kosza, wyskakuje okno "czy na pewno chcesz trwale usunąć ten plik?". Wcześniej to samo okno pojawiało się dopiero kiedy usuwałam pojedyncze pliki z kosza. Kiedy klikam w ikonę kosza, aby zwiększyć jego pojemność, nie można tego zrobić,bo funkcja jest nieaktywna. Czyli podsumowując, będę niezmiernie wdzięczna za wskazówki jak ustawić, aby wszystkie usuwane pliki trafiały NAJPIERW DO KOSZA. Proszę jednak o najprostszy język jak się da, ja naprawdę nie znam komputerowego żargonu :-)

 

piotrasta
komentarz
komentarz

ppm na kosz ==> właściwości odznacz nie przenoś plików do kosza. usuń pliki natychmiast (lub coś podobnego tak jest w sewenie w viście powinno być podobnie. lub czy masz miejsce na partycji c choć powinno się wtedy wyświetlać coś w stylu plik za duży by umieścić w koszy  (lub coś w tym stylu

Gemini32
komentarz
komentarz

Pole "nie przenoś plików do kosza. usuń pliki natychmiast"  nie jest zaznaczone. I na dodatek jest nieaktywne.żadne informacje o tym, że plik jest za duży, nie pojawiają się, na C mam jeszcze sporo wolnego miejsca.  Poza tym, nie wiem czy to akurat ma związek z tym, ale na pulpicie normalnie mogę mieć tylko skróty plików, a kosz znalazł się tam jako plik, a nie jako skrót. Utworzyłam skrót kosza i umieściłam na pulpicie, i tym sposobem mam i kosz i skrót do kosza. z jednego i drugiego pożytku obecnie nie mam :-(

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.