x-kom hosting

Powerbook 4G zacial sie na jablku, co robic?

nomnomnom
utworzono
utworzono

Witam serdecznie icon_wink.gif
Mam powazny problem, otoz, tydzien temu moj laptop Powerbook 4G niefortunnie ulegl wypadkowi, od tamtej pory wlaczajac go widze jablko z krecacym sie koleczkiem podspodem (dolaczam zdjecie w zalaczniku). Uzywajac skrotow klawiszy, ktore wyczytalam w internecie, pojawily sie takie strony (rowniez w zalaczniku). Wiem, ze mozna by bylo wlozyc plyte, ktora zostala dolaczona do komputera, ale pierwsza sprawa to to, ze nie posiadam takowej plyty, a druga: w laptopie jest plyta i nie mam zielonego pojecia jak ja wyciagnac, bo przeciez komputer sie zacial na jablku... Probowalam wlaczac i wylaczac milion razy, rowniez wyciagalam baterie, tez bez skutku, co zatem robic?

 

Z gory bardzo dziekuje za pomoc! :)

maciekj22
komentarz
komentarz (edytowane)
niefortunnie ulegl wypadkowi

 

Co się pod tym kryje?

 

 

 

nie mam zielonego pojecia jak ja wyciagnac

 

Płytę wyciągasz klawiszem "c", bądź F12.

 

 

 

nie posiadam takowej plyty

 

Wystarczy ściągnąć zwykłe Live CD z Linux'em.

http://cdimage.ubuntu.com/releases/precise/release/ubuntu-12.04-desktop-powerpc.iso

 

Wypalasz to jako obraz.

Edytowane przez maciekj22
nomnomnom
komentarz
komentarz

Co się pod tym kryje?

 

 

 

 

Płytę wyciągasz klawiszem "c", bądź F12.

 

 

 

 

Wystarczy ściągnąć zwykłe Live CD z Linux'em.

http://cdimage.ubuntu.com/releases/precise/release/ubuntu-12.04-desktop-powerpc.iso

 

Wypalasz to jako obraz.

 

laptop spadl..

czyli mam sciagnac na plyte to, co Pan mi podal w linku, tak? 

maciekj22
komentarz
komentarz (edytowane)
czyli mam sciagnac na plyte to, co Pan mi podal w linku, tak? 

 

ściągnąć i nagrać jako obraz, np. programem CD Burner XP.

Edytowane przez maciekj22

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.