x-kom hosting

BSOD Bad Pool Header winksys32

ponczek2
utworzono
utworzono

Witam wszystkich użytkowników, mam problem ze swoim komputerem. Otóż dziś rano postanowiłem zainstalować 32bitową wersję próbną office 2013 na swom 64-bitowym laptopie. Od tego czasu gdy korzystam z Internetu co 5-10 minut pojawia się blue screen BAD POOL HEADER. Zrobiłem CHECKDISK, skan Combofixem, zainstalowałem również program Blue Screen Vewer i przesyłam screen z niego oraz log z combofixa. Podczas korzystania z programów bez udzialu nternetu wszystko dzala ok. Mój antywrus to avast. Odinstalowałem office'a. Proszę o pomoc. Skan ccleanerem rowniez zrobiłem, usunąłem wszystkie błędne wyszukane wpisy w rejestrze. Proszę o pomoc, ewentualnie jakich programów użyć by zrobić dokładniejsze logi. Czy przyczyną mogło być zainstalowanie wersji próbnej Ofiice 2013 w wersji 32-bitowej na systemie 64-bitowym?

 

Czy w tym wypadku najlepszym sposobem będzie format?

Youki
komentarz
komentarz

Posiadasz płytkę z windowsem w celu naprawy systemu? 

Przetestuj każdą osobno pamięć RAM, tutaj co i jak.

ponczek2
komentarz
komentarz

Niestety nie posiadam żadnej płyty z systemem. To znaczy, że mam wgrany system jakoś gdzieś w komputerze (brzmi zapewne idiotycznie to pytanie, ale nie wiem jak to jest z systemem, kiedy dostaje się laptop z oryginalnym systemem już wgranym ale bez płyty...). Jak w takim wypadku zrobić formatowanie? 
Kiedy korzystam z komputera nie używając internetu wszystko działa normalnie...nawet gry. 

Youki
komentarz
komentarz

Na spodzie laptopa nie pisze nigdzie klucza do windowsa?
Jaki masz model laptopa?
Przetestuj pamięci RAM. ;)

ponczek2
komentarz
komentarz (edytowane)

Posiadam ASUS X53SV-SX759V-8  8GB RAM  7HP64 iNTEL Core i5 2430m CPU @2.40GHz

Na spodzie laptopa jest naklejka z napisem Windows 7 Home Prem, Product Key i  klucz do tego. 

Dlaczego mi dziala komputer normalnie bez ingerencji Internetu? Gram w gry, słucham muzyki, oglądam film nic się nie dzieje, włączam Internet, po 5 mnutach jest BSOD. 

Jutro dam wynik z testu RAM. 

 

Na spodzie laptopa nie pisze nigdzie klucza do windowsa?
Jaki masz model laptopa?
Przetestuj pamięci RAM. ;)

Natsuki Kuga
komentarz
komentarz

W logu jest widoczna infekcja, ale tu ComboFix został użyty bez potrzeby. Na przyszłość nie używaj go bez nadzoru kogoś doświadczonego.

 

Wciśnij kombinację Logo Windows + R i w okienko wklej:

F:\ComboFix.exe /uninstall

 

Następnie możesz usunąć plik ComboFixa z komputera. Zapoznaj się z przyklejonymi w dziale Bezpieczeństwo i pokaż zestaw odpowiednich logów.

 

Spakuj folder C:\WINDOWS\Minidump w archiwum i go zaprezentuj.

 

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.