x-kom hosting

Obróbka video i audio

montepasy
utworzono
utworzono

Witajcie,

 

muszę zrobić filmik, który będzie wyglądał jak prezentacja(będą się zmieniać zdjęcia) i dla każdego zdjęcia ma być grana inna melodia/muzyka. 

Nigdy czegoś takiego wcześniej nie robiłem. Mógłby mi ktoś polecić jakiś program/programy w którym złożę wszystko w całość? Czyli do przycinania muzyki, tworzenia przejść pomiędzy zdjęciami etc. Docelowo filmik ma być w formacie .avi . 

 

Dzięki z góry!

  • 2 tygodnie później...

crazybubbles
komentarz
komentarz

Najlepiej takie coś w Premierze zrobić lub After Effecie, ale jak nigdy nie miales doczynienia to trzeba cos latwiejszego. W windowsie masz Windows Movie Maker, ale nie wiem co to potrafie, bo jest dość prymitywne. Możesz spróbować w Sony Vegas.

Kamilkadze
komentarz
komentarz

Miałem okazje ostatnio testować darmowy program Windows Movie Maker na Windowsie 7, który jest od razu już zainstalowany. Powiem że jestem mile zaskoczony, prostota, fajne efekty, przejścia, itp. i wszystko bardzo łatwo można zrobić, ustawić, każdy sobie poradzi. Polecam!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.